Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosivá

275 x 202 x 70/90 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosivá

Luxusná rohová sedačka ENNA L v ľavom prevedení bude jedinečným klenotom a nevídanou ozdobou Vašej obývačky. Krásny dizajn s hranatými tvarmi a oblým zakončením opierok hlavy a chrbta dotvára rafinovené prešívanie sedacej časti. Celkový look sedačky podškrtávajú elegantné, vysoké pochrómované nožičky. Pohodlie sedačky zaručia praktické široké podrúčky a pohyblivé, nastaviteľné opierky hlavy. Mäkký efekt a elasticitu sedacej časti zaisťuje použitie vysoko kvalitnej peny. Sedačka disponuje s funkciou rozkladania, čím získate priestrannú plochu na oddych alebo príležitostné spanie s rozmerom (ŠxH): 125x193 cm a taktiež disponuje veľkým úložným priestorom, ktorý môžete využiť napríklad na odkladanie posteľnej bielizne. Tento model je k dispozícii aj v iných farebných prevedeniach. Rozmery sedačky sú: 275x202x43-90 cm a jej váha je 157 kg. Farebné prevedenie sedačky je tmavozelená (Monolith 37) / svetlosivá (Monolith 84).
Parametre
Šírka275 cm
Hĺbka202 cm
Výška70/90 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU2.784 m3
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU157 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
VÁHA S OBALOM VÝROBCU160 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEEnna L
VÝŠKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)60
VÝŠKA SEDADLA (CM)43
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)125
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)193
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)125 x 193
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAtmavozelená / svetlosivá
PREVEDENIE POŤAHUzelená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUMonolith 37 / Monolith 84
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierky hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIAľavá
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosiváRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Enna L - tmavozelená / svetlosivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty