Nachádzate sa tu

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejová

298 x 183 x 88/106 cm
1259.00s DPH
1049.17 € bez DPH
Orientácia:
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia piatok 01.03.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejová

Sedacia súprava GINIO L je zaujímavá svojím prevedením, ktoré pripomína starožitný štýl, ktorý doplnili modernými prvkami. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 298x110/183x88/106 cm. Výška sedu je 46 cm a hĺbka sedu je 59 cm. Je celočalúnená látkou Kronos v netradičnej medovej 1 farbe. Príjemný kontrast k nej vytvára farba vankúšov, ktoré sú v odtieni petrolejovej 4. Tie sú dodávané k sedačke. Sedačka je postavená na nožičkách, čo vytvára spodný priestor, ktorý je 11 cm vysoký od podlahy. Vďaka funkcii rozkladu z nej jednoducho spravíte lôžko s plochou na spanie 127x233 cm. Výplň sedačky je tvorená pružinou Falista v kombinácii s HR penou. K pohodliu okrem iného prispievajú aj polohovacie opierky hlavy. Sedačka je rohová do tvaru písmena L. Príjemným bonusom je aj úložný priestor ukrytý v sedačke. Jedná sa o ľavé prevedenie dodávané v demonte, takže je potrebné ju zložiť.
Parametre
Šírka298 cm
Hĺbka183 cm
Výška88/106 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA2.6927 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA151 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEGinio L
VÝŠKA OD - DO (CM)88 - 106
HĹBKA SEDADLA (CM)59
VÝŠKA SEDADLA (CM)46
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)127 x 233
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAžltá
FARBAmedová / petrolejová
PREVEDENIE POŤAHUžltá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUKronos 1
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor, nastavenie opierok hlavy
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIAľavá
VÝPLŇ SEDACEJ ČASTImolitánovo-pružinová
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEmolitánovo-pružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejováRohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Ginio L - medová / petrolejová
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Darius, Bratislava
23.05.2020
5
super sedacka, za tu cenu sme ziskali vela
  • pekne farby
  • kvalitne materialy
  • makke sedenie
  • nastavitelne opierky

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty