Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rialto SR - alcantra antracit
Rohová sedačka s rozkladom a úložným priestorom Rialto SR - alcantra antracit
Popis:
Sedacia súprava je úplne nová, nepoužívaná.
Názov:
- Rialto
Tvar:
-L - pravý roh
Prevedenie:
- alcantra
Farba:
- antracit
Rozmer:
- šírka267 cm x výška 86 cm x hĺbka 160 cm
Rozklad na lôžko:
- áno
Úložný priestor:
- áno
Nastaviteľné opierky hlavy:
- nie
Nastaviteľné opierky rúk:
- nie
Relaxačná funkcia:
- nie
Bežná maloobchodná cena:
- 680~720€
Dodanie:
- dovoz alebo osobne
| Šírka | 267 cm |
| Hĺbka | 160 cm |
| Výška | 86 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Rialto SR |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | antracit |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | alcantra |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | alcantra |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | pravá |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNABBI
Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.
Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.
V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.
Zobraziť produkty











