Rohová sedačka s úložným priestorom Nicki L/P - Artemis 18 / Cayenne 1114
Rohová sedačka s úložným priestorom Nicki L/P - Artemis 18 / Cayenne 1114
| Šírka | 264 cm |
| Hĺbka | 156 cm |
| Výška | 85 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 2.15 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 123 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nicki L/P |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 144 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | čierna |
| FARBA | artemis 18 / cayenne 1114 |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | cayenne 1114 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | ekokoža |
| MATERIÁL | ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor, obojstranný roh |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieSAGAN
Spoločnosť Sagan ako výrobca čalúneného nábytku pôsobí na trhu od roku 1992. Má dlhoročné skúsenosti, ktoré jej pomáhajú spĺňať požiadavky zákazníkov do takej miery, aby boli spokojní po stránke funkčnej, estetickej ale aj cenovej. Ponuka spoločnosti sa neustále aktualizuje novými atraktívnymi modelmi a sám výrobca razí stratégiu otvorenosti novým nápadom.
Spolu s ponukou vylepšuje spoločnosť Sagan aj výrobné procesy tak, aby vyhovovali všetkým kritériám pre pohodlné užívanie nábytku. Používa pružinové, ale aj penové matrace a zákazníkom ponúka širokú škálu farieb rôznych látok a dreva, ktorých správna kombinácia vytvára dokonalé kúsky nábytku.
Spoločnosť každý rok organizuje národné a medzinárodné veľtrhy nábytku, vďaka ktorým získava priamy kontakt so zákazníkmi, čo jej umožňuje izolovať sa od akýchkoľvek noriem a zároveň fungovať podľa súčasných trendov.
Zobraziť produkty











