Nachádzate sa tu

Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)

265 x 175 x 77/98 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)

Luxusná rohová sedačka TIRRENO L bude ozdobou a klenotom Vašej modernej obývačky. Extrémne pohodlné a elastické sedadlá, ktorých vlastnosti zaručí vlnitá pružina a vysoko kvalitná HR pena v kombinácii s polyuretánovou penou, poskytnú dokonalý komfort a pohodlie, aké si len dokážete predstaviť. Masívny rám sedačky zabezpečí jej dokonalú stabilitu a je celočalúnená vo farebnom prevedení látky tmavozelená (Palacio 77), pričom na výber je aj v iných farbách. Tri nastaviteľné opierky hlavy a nastaviteľná hĺbka operadla poskytne nie len komfort pri sedení, ale prispôsobí potrebnú plochu sedadla pre ľudí rôznej výšky. Sedačka nie je vybavená funkciou rozkladu na spanie, ale je možnosť k nej dokúpiť voľne stojacu, veľkú pohovku, vďaka čomu získate veľký priestor na spanie. Pohovka je voľne stojaca, samostatne využiteľná a prisúva sa k rohu sedačky. Sedačka je k dispozícii v ľavom aj pravom prevedení. Moderné, čierne kovové nožičky podškrtávajú celkový štýl tejto unikátnej krásky. Šírka sedačky je 265 cm, jej hĺbka je 175 cm, výška s čelom je 77 cm a výška sedu je 45 cm. Moderné prešívanie sedacej aj opierkovej časti pôsobí veľmi elegantne a dizajnovo. Už pri vstupe do miestnosti očarí Vašich hostí a bude stredobodom obdivu Vašej domácnosti.
Parametre
Šírka265 cm
Hĺbka175 cm
Výška77/98 cm
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU163 kg
VÁHA S OBALOM VÝROBCU166 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU3.02 m3
POČET BALÍKOV VÝROBCU2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIETirreno L
VÝŠKA OD - DO (CM)77 - 98
HĹBKA SEDADLA (CM)53
VÝŠKA SEDADLA (CM)45
VÝŠKA OPERADLA (CM)42
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)140
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)215
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)140 x 215
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAtmavozelená (Palacio 77)
PREVEDENIE POŤAHUzelená
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUPalacio 77
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / kov
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUnastaviteľné opierky hlavy
FUNKCIA POLOHOVANIAáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
ÚLOŽNÝ PRIESTORnie
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
TABURETKAza príplatok
ORIENTÁCIAľavá
NOŽIČKYkovové
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEHR pena
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)Rohová sedačka Tirreno L - tmavozelená (Palacio 77)

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty