Nachádzate sa tu

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - sivá

330 x 153/215 x 88 cm
1385.00s DPH
1154.17 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - bielaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - čiernaRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - sivá
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 20.06.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA
NÁKUPNÝ PORADCA:
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - sivá

Ak aj Vás fascinuje jednoduchý luxus, rozkladacia celočalúnená sedačka v tvare U s úložným priestorom BITER U P je pre Vás. Krásny dizajn, top kvalita, a predovšetkým pohodlie charakterizujú túto štýlovú krásku. Je v tvare U, čo poskytuje priestor na sedenie pre všetkých členov domácnosti. Vyrobená je z kvalitnej látky Cablo, ktorá sedačke dodáva tú správnu gráciu. Jej údržba vám nezaberie veľa času. Farebné prevedenie sivá 14 navyše pridáva sedačke na štýle a noblese. Rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 330x215/153x88 cm. Sedaciu súpravu využijete taktiež na spanie, nakoľko je rozkladacia a poskytuje lôžko na spanie s rozmermi lôžka 120x260 cm. Výška sedu je 47 cm a hĺbka sedu luxusných 53 cm. Ďalšou výhodou sedacej súpravy je jej úložný priestor. Do jej útrob si hravo schovávate čokoľvek, čo v danej chvíli nepotrebujete. Šírka voľného priestoru medzi otomanmi je 148 cm, výška nožičiek je 4,5 cm. Výplň sedačky tvoria kvalitné pružiny, ktoré zaručujú nekonečné pohodlie. Sedačka je v pravom prevedení. Dodávaná je v demonte, váži 180 kg.

Parametre
Šírka330 cm
Hĺbka153/215 cm
Výška88 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA4.4598 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA180.5 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA4 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEBiter U P
HĹBKA OD - DO (CM)153 - 215
HĹBKA SEDADLA (CM)53
VÝŠKA SEDADLA (CM)47
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)120
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)260
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)120 x 260
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsivá
PREVEDENIE POŤAHUsivá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUCablo 14
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
ORIENTÁCIApravá
VÝPLŇ SEDACEJ ČASTIpružinová
ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE)72000
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEpružinové sedenie
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - siváRohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Biter U P - sivá
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Marta, Šaľa
26.07.2020
5
super
  • štýlový dizajn
  • funkčná a praktická
  • kvalita za dobrú cenu
  • cena
  • pohodlna

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty