Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Nemora P - tmavosivá
Rohová sedačka U s rozkladom a úložným priestorom Nemora P - tmavosivá
Rohová sedačka NEMORA P je rozkladacia sedačka v tvare U s úložným priestorom, ktorú možno umiestniť do moderne zariadenej obývacej izby. Spacia plocha má rozmery 273x128 cm. Prednosťou sedačky je polohovateľné záhlavie, ktoré poskytuje príjemné sedenie. Do úložného priestoru možno uložiť deky, vankúše či posteľné prádlo. Sedačka je na výber v ľavom aj v pravom prevedení. Je čalúnená sivou látkou (Savana 21) s tmavosivým olemovaním (Savana 05). Má stabilné prízemné nohy. Výška sedenia je 42 cm a hĺbka sedenia je 58 cm. Je možné si objednať zo 4 farebných odtieňov látky Savana.
| Šírka | 335 cm |
| Hĺbka | 175/201 cm |
| Výška | 87 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 4.69 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 211 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Nemora P |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 175 - 201 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 58 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 42 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 273 x 128 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | tmavosivá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | savana 21 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| DRUH LÁTKY | polyester |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | áno |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| NOŽIČKY | kovové |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | nastaviteľné záhlavie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty





















