Rozkladací jedálenský stôl Alvaro - dub medový / čierna
180/240 x 90 x 77 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Rozkladací jedálenský stôl Alvaro - dub medový / čierna
Krása, elegancia a neskutočný štýl. Skutočne trefné pre rozkladací jedálenský stôl ALVARO. Materiál použitý na výrobu jeho zaujímavých nôh je kvalitná oceľ s práškovým nástrekom čiernej farby a vrchná doska je vyrobená z MDF a prírodnej dyhy v zaujímavom prevedení dub medový. Celkové rozmery stola sú (ŠxHxV): 180-240x90x77 cm. Vďaka funkcii rozkladu je možné stôl rozložiť až o 60 cm a tak môže pri stole stolovať až 8 osôb. Dodávaný je v demonte. Ak ešte hľadáte stôl, ktorý bude nie len praktický, ale stane sa dominantou Vašej jedálne, Alvaro je tá správna voľba.
Parametre
| Šírka | 180/240 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Výška | 77 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 71 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.3454 m3 |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 70.5 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Alvaro |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 180 - 240 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | dub |
| FARBA | dub medový / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | MDF / prírodná dyha / práškovaná oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieHALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Rozkladací jedálenský stôl Royal ST - biela sosna nordická / dub divoký
160/203 x 90 x 82 cm
415.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Rozkladací jedálenský stôl Leonardo LYOT03 - dub riviera / biela
140/180 x 85 x 76.5 cm
209.00 €
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Rozkladací jedálenský stôl Blacky - dub zlatý / čierna
160/220 x 90 x 76 cm
580.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Okrúhly rozkladací jedálenský stôl Moretti - dub zlatý / antracit
118/148 x 118 x 76 cm
439.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Fryderyk 160/240 - dub craft
160/240 x 90 x 74 cm
376.00 €
streda 20.05.2026
Rozkladací jedálenský stôl Aspen AS-S1 - biely vysoký lesk / dub (Grande 01)
160/210 x 90 x 77.5 cm
1084.00 €
pondelok 15.06.2026
Rozkladací jedálenský stôl Florencja FL-S4 - vanilka / dub Florencja
160/250 x 90 x 77.5 cm
1274.00 €
pondelok 15.06.2026
Rozkladací jedálenský stôl Greg - dub wotan / čierna
124/168 x 74 x 75 cm
214.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Rozkladací jedálenský stôl Perez - dub svetlý / čierna
160/250 x 90 x 76 cm
775.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Venom 160/210 - dub wotan / čierna
160/210 x 90 x 74 cm
475.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks



























