Nachádzate sa tu

Rozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetlá

22/150 x 80 x 75 cm
142.00s DPH
118.33 € bez DPH
Varianty:
Rozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 2 - jelša
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 20.08.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetlá

Praktický rozkladací jedálenský stôl EXPERT 2 je určený predovšetkým do menších bytových priestorov, no svoje miesto si nájde všade. Stôl je možné zložiť vďaka dvom sklopným doskám, ktorými disponuje a tak nezaberá takmer žiadne miesto, pretože po sklopení má len 22 cm. Stôl ponúka aj možnosť sklápania a rozkaldania jednej strany a tak využívate takú plochu stola, ktorú práve potrebujete. Vďaka svojej multifunkčnosti stôl plnohodnotne zabezpečí stolovanie pre dvoch až šiestich ľudí. Stôl je vyrobený z kvalitnej, laminovanej DTD, vo farebnom prevedení sonoma svetlá, pričom na výber sú aj iné prevedenia. Rozmery (ŠxHxV): 22/86/150x80x75 cm.
Parametre
Šírka22/150 cm
Hĺbka80 cm
Výška75 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.043 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA32 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEExpert 2
ŠÍRKA OD - DO (CM)22 - 150
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub sonoma
FARBAsonoma svetlá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
VÝHODY PRODUKTUrozklad
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
PRE POČET OSÔB6
Zobraziť ďalšie parametre
Rozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 2 - sonoma svetlá
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Zdenko Romančík
25.02.2020
5
možno ho poskladať na kadejaké spôsoby podľa potreby
  • mnoho spôsobov využitia
  • až pre 6 osôb
  • super cena

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty