Rozkladací jedálenský stôl Odense - biely lesk
160/200 x 90 x 76 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Rozkladací jedálenský stôl Odense - biely lesk
Dominantným prvkom každej priestrannej kuchyne či jedálne bude rozkladací jedálenský stôl ODENSE. Tento elegantný stôl je vyrobený z kvalitnej lakovanej MDF v kombinácii nehrdzavejúcej ocele. Jeho farebné prevedenie biely lesk jednoducho zladíte s akýmkoľvek zariadením interiéru. Vďaka funkcii rozkladu je možné stôl rozložiť až do šírky 200 cm. Jeho celkové rozmery sú (ŠxHxV): 160-200x90x76 cm. Dodávaný je v demonte a jeho maximálna nosnosť je 60 kg. Stretnite sa s rodinou pri tomto priestrannom stole, za ktorý po rozložení môžete pohodlne usadiť 6 až 8 osôb.
Parametre
| Šírka | 160/200 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Výška | 76 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 89 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 87.5 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.4892 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Odense |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 160 - 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | lakovaná MDF / nehrdzavejúca oceľ |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | lakovaná MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| PRE POČET OSÔB | 8 |
Dokumenty na stiahnutie:
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieDokumenty na stiahnutie:
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Rozkladací jedálenský stôl Perak - biely vysoký lesk
160/220 x 90 x 76 cm
379.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Maurycy - biela
118/158 x 75 x 76 cm
191.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Nord - biely lesk / čierny lesk
140/180 x 80 x 76 cm
495.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Gracjan - biela
80/160 x 80 x 76 cm
192.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Oválny rozkladací jedálenský stôl Caliber - biela / dub san remo
160/200 x 90 x 77 cm
373.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Aspen - biely lesk
140/180 x 90 x 76 cm
572.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Sandor - biely lesk
160/220 x 90 x 77 cm
653.00 €
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Rozkladací jedálenský stôl Seweryn - biela
160/298 x 90 x 76 cm
383.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Rozkladací jedálenský stôl Diesel - biely mramor / tmavosivá / čierna
160/200 x 90 x 76 cm
550.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks





























