Nachádzate sa tu

Rozkladacia pohovka Arco P - mentolová / modrá

218 x 80 x 77 cm
408.00s DPH
340.00 € bez DPH
Orientácia:
Varianty:
Rozkladacia pohovka Arco P - béžová / hnedáRozkladacia pohovka Arco P - červená / čiernaRozkladacia pohovka Arco P - čierna / siváRozkladacia pohovka Arco P - čierna / svetlosiváRozkladacia pohovka Arco P - čierna / žltáRozkladacia pohovka Arco P - mentolová / modráRozkladacia pohovka Arco P - ružová / siváRozkladacia pohovka Arco P - siváRozkladacia pohovka Arco P - vzor / modráRozkladacia pohovka Arco P - vzor / svetlohnedáRozkladacia pohovka Arco P - zelená / tmavomodrá
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 02.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Rozkladacia pohovka Arco P - mentolová / modrá

Pohovka ARCO P bude skvelým doplnkom a efektným vybavením Vašej domácnosti, pričom svoje využitie si nájde v obývacej izbe, ale aj študentskej izbe alebo pracovni. Vďaka svojmu prevedeniu dokonale zapadne do každého klasického a moderného interiéru. Pohovku jednoduchým pohybom zmeníte na plochu na spanie prostredníctvom funkcie rozkladu. Rozmer rozloženej plochy je (ŠxH): 150x180 cm. Okrem toho disponuje aj praktickým úložným priestorom na odkladanie bielizne. Mäkkosť a elasticitu pohovky zaručuje vyosko kvalitná pena použitá na jej výplň. Čelo pohovky je tvorené dvoma vzájomne prekrytými poloblúkmi, očalunenými látkou, čo robí pohovku zaujímavou a netradičnou. Je čalúnená odolnou látkou v príjemnom prevedení mentolová (Soro 34) / modrá (Soro 76), no k dispozícii je aj v iných prevedeniach a vzoroch. Váha pohovky je 78 kg a jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 218x80x77 cm, pričom výška sedu je 44 cm. Pohovka je k dispozícii v ľavom aj pravom prevedení.
Parametre
Šírka218 cm
Hĺbka80 cm
Výška77 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU80 kg
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU78 kg
POČET BALÍKOV VÝROBCU1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU1.584 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEArco P
HĹBKA SEDADLA (CM)77
VÝŠKA SEDADLA (CM)44
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)150
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)180
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)150 x 180
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAmodrá
DOPLNKOVÁ FARBAzelená
FARBAmentolová / modrá
PREVEDENIE POŤAHUmodrá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSoro 34 / Soro 76
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUrozklad, úložný priestor
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEáno
ORIENTÁCIApravá
Zobraziť ďalšie parametre
Rozkladacia pohovka Arco P - mentolová / modráRozkladacia pohovka Arco P - mentolová / modráRozkladacia pohovka Arco P - mentolová / modráRozkladacia pohovka Arco P - mentolová / modráRozkladacia pohovka Arco P - mentolová / modrá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty