Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Hely P - hnedá
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Hely P - hnedá
Moderná a pohodlná pohovka HELY sa stane štýlovým doplnkom každého interiéru. Elegantná hnedá látka Vibe dodáva sedačke nadčasový vzhľad, zatiaľ čo celočalúnené prevedenie umožňuje jej umiestnenie kdekoľvek v priestore. Vďaka rozkladacej funkcii ju jednoducho premeníte na komfortné lôžko na príležitostné spanie a praktický úložný priestor poskytne dostatok miesta na uskladnenie prikrývok či ďalších potrieb. O maximálne pohodlie pri sedení aj oddychu sa stará kombinácia pružiny falista a PUR peny T30. Súčasťou pohovky sú dva veľké opierkové vankúše a jeden dekoratívny vankúš, ktoré dotvárajú jej útulný a moderný vzhľad. Stabilitu zabezpečujú ?ierne plastové nožičky. Pohovka ponúka rozmery (ŠxHxV): 235x98x76/97 cm, pričom plocha na spanie má veľkosť 146x190 cm. Výška sedu je 46 cm, hĺbka sedu 57/84 cm a šírka sedacej časti 214 cm. Opierky na ruky majú rozmery 16x76 cm. Použitá látka Vibe 19 dosahuje oderuodolnosť 35 000 cyklov podľa testu Martindale. Výška spodného priestoru od podlahy je 3 cm a nosnosť na jednu osobu predstavuje 100 kg. Súčasťou výbavy sú dva opierkové vankúše s rozmermi 86x56 cm a jeden dekoratívny vankúš s rozmermi 37x37 cm. Pohovka je dostupná v pravom prevedení a dodáva sa v demonte.
Možnosť objednania v 6 farebných prevedeniach látky Vibe v cene 845 Eur. Pri individuálnej objednávke je potrebné zaplatiť 20% zálohu z danej sumy. Po uhradení zálohy bude Vaša požiadavka zadaná do výroby. Dodacia lehota 6-8 týždňov.
| Šírka | 235 cm |
| Hĺbka | 98 cm |
| Výška | 76/97 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 95 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 1.31 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Hely P |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 46 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 146 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 190 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 146 x 190 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| HLAVNÁ FARBA | hnedá |
| FARBA | hnedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | Vibe 19 |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | áno |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | áno |
| ORIENTÁCIA | pravá |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | molitánovo-pružinová |
| NOŽIČKY | plastové |
| ODERUODOLNOSŤ (CYKLY MARTINDALE) | 35 000 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty























