Nachádzate sa tu

Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / sivá

228 x 97 x 72/90 cm
1389.00s DPH
1157.50 € bez DPH
Varianty:
Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / bielaRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - čierna / bielaRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - hnedá / béžová
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia utorok 18.06.2024
Doprava 9.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / sivá

Unikátny dizajn a netradičné prevedenie sedacej súpravy PIETRO 3+1+1 zaujme svojou výnimočnosťou na prvý pohľad a bude stredobodom obdivu Vašej obývačky. Jej dokonalé farebné prevedenie v kombinácii farieb svetlosivá (Sawana 21) / sivá (Soft 29) a unikátne riešené, vysoké podrúčky s dreveným detailom premení Vašu obývačku na miesto s jedinečným dizajnom a kráľovskou atmosférou. Okrem ich dokonalého štýlu si Vás sedačka získa aj funkciou rozkladu a úložným priestorom, ktorými disponuje. Plocha na spanie má po rozložení rozmer (ŠxH): 145x195 cm. Sedačka aj kreslá sú celočalúnené, v kombinácii vysoko kvalitných a odolných materiálov - látky a ekokože. Celkové rozmery sedačky sú (ŠxHxV): 228x97x90 cm, výška sedu je 44 cm a jej váha je 88 kg a rozmery kresla sú (ŠxHxV): 88x97x90 cm, výška sedu je 44 cm a jeho váha je 44 kg. Ponorte sa do pohodlného objatia, ktoré sedačka a kreslá ponúkajú vďaka vysokokvalitnej pene, ktorá je použitá na jej výplň a zabudnete na všetky svoje starosti. K dispozícii je súprava aj v iných farebných prevedeniach.

Parametre
Šírka228 cm
Hĺbka97 cm
Výška72/90 cm
POČET BALÍKOV VÝROBCU4 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU3.89 m3
VÁHA S OBALOM VÝROBCU180 kg
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU176 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEPietro 3+1+1
VÝŠKA OD - DO (CM)72 - 90
HĹBKA SEDADLA (CM)88
VÝŠKA SEDADLA (CM)44
ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM)145
HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM)195
CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM)145 x 195
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAsvetlosivá / sivá
PREVEDENIE POŤAHUsivá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUSawana 21 / Soft 29
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLlátka / ekokoža
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAnie
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTIáno
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
Zobraziť ďalšie parametre
Rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / siváRozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom Pietro 3+1+1 - svetlosivá / sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: 

Alternatívne produkty