Nachádzate sa tu

Skladací jedálenský stôl Expert 9 - jelša

130 x 18/70 x 75 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Skladací jedálenský stôl Expert 9 - jelša

Skladací jedálenský stôl EXPERT 9 je určený hlavne do malých bytových priestorov.V zloženom stave stôl vytvára nenápadný doplnok s odkladacou plochou 18 cm. V prípade potreby ho jednoducho rozložíte vyzdvihnutím jednej sklápacej dosky a tak vznikne priestor pre stolovanie až štyroch ľudí. Aj tento nenápadný stôl Vám poskytne plnohodnotné miesto na vychutnanie si Vášho jedla. Stôl je vyrobený z kvalitnej, laminovanej DTD, vo farebnom prevedení jelša, pričom na výber sú aj iné prevedenia. Rozmery (ŠxHxV): 130x18/70x75 cm.
Parametre
Šírka130 cm
Hĺbka18/70 cm
Výška75 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.037 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA19 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEExpert 9
HĹBKA OD - DO (CM)18 - 70
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
FARBAjelša
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
VÝHODY PRODUKTUrozklad
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB4
Zobraziť ďalšie parametre
Skladací jedálenský stôl Expert 9 - jelšaSkladací jedálenský stôl Expert 9 - jelšaSkladací jedálenský stôl Expert 9 - jelšaSkladací jedálenský stôl Expert 9 - jelša
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Jozef, Žehra
23.04.2020
5
može byť, šetri to miesto
  • flexibilnosť
  • využitelnosť

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín