Nachádzate sa tu

Rozkladací jedálenský stôl Expert 7 - jelša

70 x 15/70 x 42.5 cm
66.00s DPH
55.00 € bez DPH
Varianty:
Rozkladací jedálenský stôl Expert 7 - sonoma svetláRozkladací jedálenský stôl Expert 7 - jelšaSkladací jedálenský stôl Expert 7 - sonoma tmaváSkladací jedálenský stôl Expert 7 - craft biely
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia utorok 13.06.2023
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rozkladací jedálenský stôl Expert 7 - jelša

Jedálenský stôl EXPERT 7 je určený hlavne do malých bytových priestorov. Praktický rozkladací stôl má dĺžku 70 cm. Po zložení má iba 15 cm, preto nezaberá takmer žiadne miesto. Zostava je vyrobená z laminovanej DTD vo farbe jelša.

Parametre
Šírka70 cm
Hĺbka15/70 cm
Výška42.5 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA10.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0253 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEExpert 7
HĹBKA OD - DO (CM)15 - 70
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
FARBAjelša
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD / ekokoža
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
VÝHODY PRODUKTUrozklad
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
PRE POČET OSÔB2
Zobraziť ďalšie parametre
Rozkladací jedálenský stôl Expert 7 - jelšaRozkladací jedálenský stôl Expert 7 - jelšaRozkladací jedálenský stôl Expert 7 - jelšaRozkladací jedálenský stôl Expert 7 - jelšaRozkladací jedálenský stôl Expert 7 - jelša
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
judita l.
22.05.2020
5
dobry prakticky najma do nasho maleho bytu

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín