Nachádzate sa tu

Stĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chróm

28 x 28 x 110 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Stĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chróm

Stĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC je podlahový ohrievač s diaľkovým ovládaním, ktorý elegantným spôsobom dopraje priestoru príjemné teplo. Disponuje s telesom z extrudovanej eloxovanej hliníkovej zliatiny a vysokovýkonným uhlíkovým vykurovacím telesom s výkonom 1600 W, ktorý má 3 stupne: nízky, stredný a vysoký. Napájací kábel má dĺžku 1,8 m. Základný kryt je z nehrdzavejúcej ocele a zvyšok konštrukcie z kvalitného hliníku. Jeho bezpečnosť dopĺňa pádový spínač. Spĺňa certifikačné normy podľa CE/GS/EMC/RoHS/ERP. Rozmery (ŠxHxV): 28x28x110 cm.

Parametre
Šírka28 cm
Hĺbka28 cm
Výška110 cm
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA7.8 kg
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA9.3 kg
výkon1600 W
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0661 m3
TYPOVÉ OZNAČENIENB-1611RC
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať nasucho
HLAVNÁ FARBAsivá
FARBAtmavosivá / chróm
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLoceľ / hliník
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Stĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chrómStĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chrómStĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chrómStĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chrómStĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chrómStĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chrómStĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chrómStĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chrómStĺpový elektrický ohrievač (infražiarič) NB-1611RC - tmavosivá / chróm

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty