Nachádzate sa tu

Stojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čierna

300 x 120 x 110 cm
69.90s DPH
58.25 € bez DPH
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Predpokladaný termín doručenia streda 27.09.2023
Doprava 4.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA

Stojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čierna

Pokiaľ sa rozhodnete pre hojdaciu sieť, určite sa Vám bude hodiť stojan na hojdaciu sieť OTAN NEW TYP 1. Vyrobený je z pevnej ocele v čiernom farebnom prevedení. Spolu s hojacou sieťou spríjemní Váš voľný čas a dopraje zaslúžený relax. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 300x120x110 cm, maximálne zaťaženie 180 kg. Je určený napríklad k hojdacej sieti Atika New Typ 2 či Kimbo. Dodávaný je v demonte, v praktickom obale. Predstavte si ten vysnívaný odpočinok, keď sa po náročnom dni vyvalíte a necháte všetky starosti zmiznúť.
Parametre
Šírka300 cm
Hĺbka120 cm
Výška110 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0495 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA11 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEOtan New Typ 1
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)180
HLAVNÁ FARBAčierna
FARBAčierna
HLAVNÝ MATERIÁLkov
MATERIÁLkov
DRUH KOVUoceľ
KOLIESKAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Stojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čiernaStojan na hojdaciu sieť Otan New Typ 1 - čierna

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty