Stolná lampa Belle Typ 2 - biela / vzor mačky
Stolná lampa Belle Typ 2 - biela / vzor mačky
Vybavenie do domácnosti sa stáva čoraz viac nielen funkčným, ale aj estetickým prvkom. Medzi takéto produkty patrí aj stolná lampa Belle Typ 2 od renomovanej značky Kondela. Tento moderný doplnok je ideálny do každého interiéru a vďaka svojej svetlej farbe a originálnemu vzoru mačiek prinesie do vášho domova útulnú atmosféru.
Dizajnový nábytok pre vašu domácnosť
Lampa je vyrobená z kvalitnej keramiky, ktorú je možné jednoducho udržiavať utieraním navlhko. Jej hranatý tvar a biela farba s motívom mačiek dodajú vášmu interiéru moderný vzhľad. Lampa sa dodáva v demonte, no jej montáž je veľmi jednoduchá.
Technické parametre a umiestnenie lampy
- Výška: 21 cm
- Šírka: 10 cm
- Hĺbka: 10 cm
- Váha s obalom dodávateľa: 0.67 kg
- Zdroj energie: elektrina
Lampa je určená na umiestnenie na nábytok, konkrétne v horizontálnej polohe. Je ideálna ako doplnok do obývačky, spálne alebo študovne.
Ďalšie informácie o produkte
Stolná lampa Belle Typ 2 sa dodáva bez žiarovky. Jej farebná dostupnosť je v jednom prevedení - biela s vzorom mačiek. Produkt je možné využívať celoročne a je určený do interiéru.
Vybavte svoju domácnosť kvalitnými produktami z kategórie Lampy a svietidlá a Stolové lampy. S touto stolnou lampou od značky Kondela prinesiete do svojho domova nielen svetlo, ale aj štýl a eleganciu.
| Šírka | 10 cm |
| Hĺbka | 10 cm |
| Výška | 21 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 0.67 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0876 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Belle Typ 2 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela / vzor mačky |
| HLAVNÝ MATERIÁL | keramika |
| MATERIÁL | keramika |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | dodávané bez žiarovky |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

















