Nachádzate sa tu

Študentská izba Angel - biela / čierny lesk

Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
NÁKUPNÝ PORADCA:

Študentská izba Angel - biela / čierny lesk

Ponukou skvelého vybavenia si mimoriadne šplhnete u svojej ratolesti, keď jej zabezpečíte študentskú izbu Angel v nadčasovom farebnom prevedení biela / čierny lesk. Vďaka množstvu úložného priestoru, ktorým izba disponuje si všetky jej cennosti, drobnosti, knihy alebo školské pomôcky nájdu svoje miesto. Skladá sa z (ŠxHxV): PC stolíka (100x53x77 cm), regálu (90x43x198 cm), šatníkovej skrine (90x53x198 cm), police (80x33x60 cm), komody (120x43x77 cm) a police (118/142x20x60 cm. Vyskladanú izbu je možné doplniť aj o ďalšie zaujímavé komponenty kolekcie a tak vytvoriť z Vášho domova harmonickú a prevzdušnenú domácnosť.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEAngel
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbiela
DOPLNKOVÁ FARBAčierna
FARBAbiela / čierny lesk
PREVEDENIE S LESKOMáno
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
Študentská izba Angel - biela / čierny leskŠtudentská izba Angel - biela / čierny leskŠtudentská izba Angel - biela / čierny leskŠtudentská izba Angel - biela / čierny leskŠtudentská izba Angel - biela / čierny leskŠtudentská izba Angel - biela / čierny leskŠtudentská izba Angel - biela / čierny lesk

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty