Nachádzate sa tu

Študentská izba Hey - dub artisan / biela / žltá

Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
NÁKUPNÝ PORADCA:

Študentská izba Hey - dub artisan / biela / žltá

Zabezpečte dostatok kvalitného priestoru na trávenie voľného času a plnenie si povinností pre svoje ratolesti prostredníctvom študentskej izby Hey. Študentská izba pozostáva z (ŠxHxV): PC stola (105x57x76 cm), univerzálnej police (95x29x31 cm), regálu (65x42x163 cm), šatníkovej skrine (155x96x195 cm) a komody (125x42x67 cm). Farebné prevedenie študentskej izby je dub artisan / biela / žltá. Nadčasová kolekcia Hey je vďaka svojmu dokonalému dizajnu a prevedeniu vhodná na vybavenie detských alebo študentských izieb. Biele vysoké nožičky nábytku pôsobia štýlovo a zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu pod nábytkom. Kolekcia HEY ponúka množstvo rôznych prvkov a farebných prevedení, ktoré je možné kombinovať a z ktorých ľahko vyskladáte izbu podľa Vašich predstáv a požiadaviek Vášho študenta. V prípade záujmu je možné dokúpiť LED osvetlenie v rôznych farbách.
Parametre
TYPOVÉ OZNAČENIEHey
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAdub artisan / biela / žltá
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAáno
Študentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltáŠtudentská izba Hey - dub artisan / biela / žltá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Možnosť dokúpiť: