Nachádzate sa tu

Taburetka ZKU-04 - jelša / béžová ekokoža

30 x 30 x 45 cm
48.00 €38.00s DPH
31.67 € bez DPH
Varianty:
Taburetka ZKU-04 - sonoma svetlá / béžová ekokožaTaburetka ZKU-04 - jelša / šenil monacoTaburetka ZKU-04 - sonoma tmavá / béžová ekokožaTaburetka ZKU-04 - jelša / béžová ekokožaTaburetka ZKU-04 - sonoma svetlá / šenil monacoTaburetka ZKU-04 - sonoma svetlá / šenil safariTaburetka ZKU-04 - sonoma tmavá / šenil safari
Skladom 5 ksSkladom 5 ks
Predpokladaný termín doručenia utorok 10.10.2023
Doprava 3.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Taburetka ZKU-04 - jelša / béžová ekokoža

Taburetka ZKU-04 je veľmi stabilná a odolná, vyrobená z kvalitnej, laminovanej DTD, ktorá poskytuje vysokú funkčnosť nábytku vo farebnom prevedení jelša, pričom na výber sú aj iné prevedenia. Hrany taburetky sú doplnené o kvalitnú a odolnú voči poškodeniu ABS úpravu. Na pevnom krížovom podstavci má upevnený sedák, ktorého čalúnenie je vyrobené z kvalitného materiálu béžová ekokoža. Vďaka svojej veľkosti a šikovnému prevedeniu bude užitočná no ľahko spratná, pri každom jedálenskom stole. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 30x30x45 cm.

Parametre
Šírka30 cm
Hĺbka30 cm
Výška45 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA3 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEZKU-04
HĹBKA SEDADLA (CM)30
VÝŠKA SEDADLA (CM)45
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
DOPLNKOVÁ FARBAbéžová
FARBAjelša / béžová
PREVEDENIE POŤAHUbéžová
POŤAHekokoža
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
DOPLNKOVÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLDTD / ekokoža
POŤAHOVÝ MATERIÁLekokoža
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
Zobraziť ďalšie parametre
Taburetka ZKU-04 - jelša / béžová ekokožaTaburetka ZKU-04 - jelša / béžová ekokoža
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Lucia Malekova
09.03.2020
5
Za dobru cenu taka akurat, stabilna aj pohodlna.

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty