Nachádzate sa tu

Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / béžová ekokoža

155 x 120 x 88 cm
220.00s DPH
183.33 € bez DPH
Varianty:
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - craft tobaco / šenil safariRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil safariRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / béžová ekokožaRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / béžová ekokožaRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma tmavá / šenil safariRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / šenil safariRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma tmavá / šenil monacoRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma tmavá / béžová ekokožaRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / šenil monacoRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - sonoma svetlá / šenil monaco
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia pondelok 09.09.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / béžová ekokoža

Rohová lavica na sedenie ZKU-01 L/P je veľmi stabilná a odolná, určená pre 4 osoby. Lavica s rozmermi 155 x 120 x 88 cm (ŠxHxV) je vyrobená z dreva jelša a čalúnený sedák z kvalitnej béžovej ekokože. Roh lavice je univerzálny, je preto možné ho zmontovať s ľavou alebo pravou orientáciou.
Parametre
Šírka155 cm
Hĺbka120 cm
Výška88 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA41.3 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEZKU-01 L/P
HĹBKA SEDADLA (CM)35
VÝŠKA OPERADLA (CM)42
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
DOPLNKOVÁ FARBAbéžová
FARBAjelša / béžová
PREVEDENIE POŤAHUbéžová
POŤAHekokoža
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
DOPLNKOVÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLDTD / ekokoža
POŤAHOVÝ MATERIÁLekokoža
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
VÝHODY PRODUKTUobojstranný roh
ÚLOŽNÝ PRIESTORáno
PRE POČET OSÔB4
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Rohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / béžová ekokožaRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / béžová ekokožaRohová lavica do kuchyne ZKU-01 L/P - jelša / béžová ekokoža
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Klara Jasenovska
24.06.2020
5
velmi dobra cena, lavice je pekna a prakticka. Krasne sa nam hodi do kuchyne v byte super

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty