Nachádzate sa tu

Taštičkový matrac Pisa 160 160x200 cm

200 x 160 x 15 cm
238.00s DPH
198.33 € bez DPH
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 09.05.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Taštičkový matrac Pisa 160 160x200 cm

Zdravší a pohodlnejší spánok Vám s radosťou poskytne taštičkový matrac PISA 160. Jadro matraca je vyrobené z taštičkových pružín, ktoré sa prispôsobia fyziologickej stavbe Vášho tela, čo zabezpečí jeho dokonalú oporu a kvalitný spánok. Pružiny tohto typu matraca sú samostatne uložené v "taštičkách", sú na sebe nezávislé a pri stlačení jednej pružiny neťahá za sebou ďaľšiu. Z hornej aj spodnej strany sú pružiny chránené a obložené lisovanou plsťou. Ďaľšou praktickou vrstvou, ktorá prispeje k skvalitneniu spánku a zabezpečeniu odolnosti matraca voči deformáciám je kokosová doska, ktorá zabezpečí správnu cirkuláciu vzduchu a vyznačuje sa antibakteriálnymi a antialergickými vlastnosťami. Kokosová doska je vyrobená z prírodných kokosových vlákien, ktoré sa získavajú z obalu kokosového orecha. Vrchná vrstva matraca - antialergický, vzdušný a zdravotne nezávadný poťah je vybavený zipsom, vďaka ktorému môžete matrac vyzliecť a oprať ho v práčke pri teplote 40 °C. Celková šírka matraca so strednou tvrdosťou H3 je 160 cm a jeho dĺžka je 200 cm.
Parametre
Dĺžka200 cm
Šírka160 cm
Výška15 cm
VÁHA S OBALOM VÝROBCU21 kg
ČISTÁ VÁHA VÝROBCU21 kg
POČET BALÍKOV INTERNÝ1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE INTERNÝ0.48 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEPisa 160
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať namokro
HLAVNÁ FARBAbiela
FARBAbiela
HLAVNÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLpružiny / plsť / kokosová doska / látka
VÝHODY PRODUKTUsnímateľný poťah
MATRAC S ROŠTOMnie
ANTIALERGICKÁ FUNKCIAáno
ORTOPEDICKÝ MATRACnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEtaštičkové pružiny, pena T2546
Zobraziť ďalšie parametre
Taštičkový matrac Pisa 160 160x200 cmTaštičkový matrac Pisa 160 160x200 cmTaštičkový matrac Pisa 160 160x200 cm

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty