Nachádzate sa tu

Trampolína Skyper 366 cm - čierna / sivá

366 x 366 x 250 cm
230.00s DPH
191.67 € bez DPH
Skladom 2 ksZostávajú už len 2 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 28.06.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Trampolína Skyper 366 cm - čierna / sivá

Dokonalá trampolína SKYPER 366 CM Vám zabezpečí nezabudnuteľné športové vyžitie, aktívny relax a mnoho zábavy na jednom mieste. Konštrukcia trampolíny je vyrobená z odolnej, pozinkovanej ocele. Základňa pozostáva zo štyroch nôh v tvare U, kde hrúbka rúrok je 38x1,2 mm a zabezpečujú stabilitu trampolíny a sú odolné voči korózii. Skákacia plocha trampolíny pozostáva z pletenej PP MESH plochy, ktorá je odolná voči poškodeniu, klimatickým vplyvom a hlavne roztiahnutiu. Jej rovnomerné roztiahnutie po celej ploche zabezpečuje 64 pružín, ktorý ani časom a častým používaním nestrácajú svoju pružnosť. Bezpečnostná sieť, vysoká 180 cm, zabraňuje vypadnutiu a spôsobeniu úrazu. Disponuje aj zvislým zipsom, ktorý zabezpečuje jednoduché vchádzanie a vychádzanie na trampolínu a po zazipsovaní minimalizuje vypadnutie. Podperné rúrky s rozmerom 25x1,1 mm, ktoré udržujú sieť sú obalené penou a nachádzajú sa za sieťou, čo eliminuje pravdepodobnosť nárazu užívateľa. Výška trampolíny je 70 cm a priemer skákacej plochy je 366 cm, ktorá je ideálna pre skákanie viacerých užívateľov. Zaskáčte si na trampolíne SKYPER a tak sa odreagujete a zašportujte si naplno. Trampolína disponuje aj rebríkom, ktorý slúži pre ľahšie vychádzanie a schádzanie z trampolíny. Maximálna nosnosť trampolíny je 150 kg a certifikáty TUV Rheinland GS sú dôkazom, že trampolína spĺňa všetky bezpečnostné normy zhodné s Európskym nariadením 2009/48/EC.

Parametre
Šírka366 cm
Hĺbka366 cm
Výška250 cm
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA52 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.21 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESkyper
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)150
HLAVNÁ FARBAčierna
DOPLNKOVÁ FARBAsivá
FARBAčierna / sivá
HLAVNÝ MATERIÁLkov
DOPLNKOVÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLkov / sieťka
DRUH KOVUželezo
VÝHODY PRODUKTUpevná kovová konštrukcia
Zobraziť ďalšie parametre
Trampolína Skyper 366 cm - čierna / siváTrampolína Skyper 366 cm - čierna / siváTrampolína Skyper 366 cm - čierna / siváTrampolína Skyper 366 cm - čierna / siváTrampolína Skyper 366 cm - čierna / siváTrampolína Skyper 366 cm - čierna / siváTrampolína Skyper 366 cm - čierna / sivá

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty