Trampolína Jumper 427 cm - čierna / modrá

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
427 x 427 x 250 cm
NÁKUPNÝ PORADCA:

Trampolína JUMPER Vám prinesie zábavu, aktívny odpočinok aj športové vyžitie v jednom. Výška 70 cm a priemer trampolíny 427 cm je ideálny pre viac používateľov súčasne a pre tých ktorí disponujú väčšou plochou pre jej rozloženie. Medzi hlavné výhody trampolíny Jumper patrí: pevná železná pozinkovaná konštrukcia s priemerom rúrok 42 mm a hrúbky 1,2 mm odolná voči korózii, ktorá je dodatočne spevnená v spojoch, 4 hrubé podvojné nohy pre zachovanie čo najlepšej stability, pletená plocha trampolíny PP MESH odolná voči odratiu, atmosferickým vplyvom a predovšetkým roztiahnutiu čo zabezpečuje jej rovnomerné roztiahnutie po celom jej povrchu, 88 kvalitných pružín 28N ktoré ani časom nestrácajú na svojej pružnosti, schodíky pre lepšie vystúpenie na trampolínu, ochranná sieťka dodatočne chráni používateľa pred prípadným kontaktom s pružinami a vypadnutím z trampolíny, nosnosť trampolíny je 160 kg, výška ochrannej sieťky je 180 cm, certifikáty TUV SUD sú dôkazom toho, že trampolína splňa všetky európske bezpečnostné normy zhodne s Európskym nariadením 2009/48/EC. Súčasťou trampolíny sú schodíky pre pohodlnejšie vystúpenie na trampolínu.

Šírka427 cm
Hĺbka427 cm
Výška250 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA57 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEJumper
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)160
FARBA (SLOVNE)čierna / modrá
MATERIÁL (SLOVNE)kov / sieťka
DRUH KOVUželezo
VÝHODY PRODUKTUpevná kovová konštrukcia

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka