Nachádzate sa tu

Vianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / biela

55/80 x 55/80 x 120 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Vianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / biela

Vždy raz za rok sa nachvíľu všetko zmení, čas sa spomalí a človek si nájde chvíľku na seba aj svojich blízkych. Vianočné sviatky prinášajú do každej domácnosti krásne chvíle a atmosféru, ktorú v neposlednom rade znásobí vianočný stromček CHRISTEE 1 120 cm. Svojím výzorom smreku dokonale nahradí živý strom a ušetrí prírodu na niekoľko rokov. Husté zelené vetvy z polyetylénu, s dĺžkou ihličiek až do 2,5 cm, vyzerajú ako živé a sú doplnené bielym trblietavým umelým snehom a šiškami. Ohybné vetvy sa skladajú z PE (polyetylénového) 3D ihličia a fóliových vetvičiek z 2D ihličia a vďaka kovovej konštrukcii stromčeka sa dajú tvarovať do požadovaného tvaru. Stromček je teda už z časti vyzdobený a napokon už stačí dozdobiť ho obľúbenými ozdobami. Stromček sa skladá z dvoch častí a je dodávaný s pevným stojanom. Celková výška stromčeka je 120 cm. Dajte zbohom neporiadku a starostiam kam so stromčekom z prírody, tento krásny vianočný stromček Christee 1 jednoducho každé Vianoce vyberiete a rozložíte a potom znova odložíte. Vaše ozdoby sa na ňom budú nádherne vynímať a jeho krása očarí každého koledníka, ktorý k Vám zavíta počas najkrajších sviatkov v roku.

Parametre
Šírka55/80 cm
Hĺbka55/80 cm
Výška120 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA5 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.075 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEChristee 1
ŠÍRKA OD - DO (CM)55 - 80
HĹBKA OD - DO (CM)55 - 80
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAzelená / biela
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLkov / polyetylén / PVC
DRUH PLASTUPE (polyetylén)
VÝHODY PRODUKTUdodávané so stojanom
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEumelý sneh, šišky, 2D/3D ihličie do 2.5 cm
Zobraziť ďalšie parametre
Vianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / bielaVianočný stromček Christee 1 120 cm - zelená / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín