Nachádzate sa tu

Vianočný stromček Christee 3 150 cm - zelená

70/90 x 70/90 x 150 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI
NÁKUPNÝ PORADCA:

Vianočný stromček Christee 3 150 cm - zelená

Vždy raz za rok sa nachvíľu všetko zmení, čas sa spomalí a človek si nájde chvíľku na seba aj svojich blízkych. Vianočné sviatky prinášajú do každej domácnosti krásne chvíle a atmosféru, ktorú v neposlednom rade znásobí vianočný stromček CHRISTEE 3 150 cm. Svojím výzorom škandinávskeho smreku dokonale nahradí živý strom a ušetrí prírodu na niekoľko rokov. Husté zelené vetvy vyrobené z vetvičiek s fóliovými 2D ihličkami, s dĺžkou 2,5 cm, ktoré vyzerajú ako živé. Vetvy sú ohybné a vďaka kovovej konštrukcii stromčeka sa dajú tvarovať do požadovaného tvaru, napokon už stačí dozdobiť ho obľúbenými ozdobami a nechať sa unášať sviatočnou náladou. Stromček sa skladá z dvoch častí a je dodávaný s pevným stojanom. Celková výška stromčeka je 150 cm. Dajte zbohom neporiadku a starostiam kam so stromčekom z prírody, tento krásny vianočný stromček Christee 3 jednoducho každé Vianoce vyberiete a rozložíte a potom znova odložíte. Vaše ozdoby sa na ňom budú nádherne vynímať a jeho krása očarí každého koledníka, ktorý k Vám zavíta počas najkrajších sviatkov v roku.

Parametre
Šírka70/90 cm
Hĺbka70/90 cm
Výška150 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA6 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.075 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEChristee 3
ŠÍRKA OD - DO (CM)70 - 90
HĹBKA OD - DO (CM)70 - 90
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAmimo sezóny uschovať
HLAVNÁ FARBAzelená
FARBAzelená
HLAVNÝ MATERIÁLplast
MATERIÁLkov / PVC (polyvinylchlorid)
VÝHODY PRODUKTUdodávané so stojanom
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE2D ihličie do 2,5 cm
Zobraziť ďalšie parametre
Vianočný stromček Christee 3 150 cm - zelenáVianočný stromček Christee 3 150 cm - zelenáVianočný stromček Christee 3 150 cm - zelenáVianočný stromček Christee 3 150 cm - zelenáVianočný stromček Christee 3 150 cm - zelenáVianočný stromček Christee 3 150 cm - zelenáVianočný stromček Christee 3 150 cm - zelenáVianočný stromček Christee 3 150 cm - zelenáVianočný stromček Christee 3 150 cm - zelená

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
cetelem

Kúpte si nábytok na splátky
jednoducho cez Cetelem

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Cetelem. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Postup nákupu na splátky on-line
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín