Nachádzate sa tu

Vitrína na stenu so sklom Vigo 180 - čierna / dub wotan

40 x 30 x 180 cm
151.00s DPH
125.83 € bez DPH
Varianty:
Vitrína na stenu so sklom Vigo 180 - čierna / dub wotanVitrína na stenu so sklom Vigo 180 - dub sonoma / biely leskVitrína na stenu so sklom Vigo 180 - sivá / sivý leskVitrína na stenu so sklom Vigo 180 - biela / biely lesk
Na objednávku
Predpokladaný termín doručenia piatok 12.07.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: CAMA MEBLE

Vitrína na stenu so sklom Vigo 180 - čierna / dub wotan

Vitrína na stenu so sklom Vigo 180 v čiernej a dub wotan farbe je moderným doplnkom do vášho interiéru. Tento kus nábytku je vyrobený z aglomerovaného materiálu, konkrétne laminovanej DTD, ktorá je známa svojou odolnosťou a dlhou životnosťou. Vďaka tomu je vitrína vhodná na celoročné použitie.

Produkt má rozmery 40 cm (šírka), 180 cm (výška) a 30 cm (hĺbka), čo ho robí ideálnym pre menšie priestory. S hmotnosťou 31,5 kg bez obalu a 32 kg s obalom je ľahko manipulovateľný pri montáži. Montáž si vyžaduje určitú zručnosť, ale výsledok stojí za to.

Vitrína má jedny dvere, za ktorými sa skrýva jedna sekcia pre uloženie vašich vecí. Sklenené dvere umožňujú pohľad do vnútra vitríny, čo môže byť ideálne pre vystavenie vašich obľúbených predmetov alebo kníh. Osvetlenie je možné dokúpiť za príplatok.

Tento produkt nie je dizajnový nábytok, ale jeho moderný vzhľad a tmavá farba ho robia atraktívnym doplnkom do každej miestnosti. Je vhodný nielen do obývačky, ale aj do kancelárie. Vitrína nie je vhodná do kúpeľne.

Údržba vitríny je jednoduchá - stačí ju utierať navlhko. Produkt je dostupný v viacerých farebných prevedeniach.

Parametre
Šírka40 cm
Hĺbka30 cm
Výška180 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.0743 m3
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA32 kg
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA31.5 kg
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEVigo 180
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAčierna
DOPLNKOVÁ FARBAdub
FARBAčierna / dub wotan
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD / laminovaná MDF / sklo
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEza príplatok
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
ORIENTÁCIAobojstranná
Zobraziť ďalšie parametre
Vitrína na stenu so sklom Vigo 180 - čierna / dub wotanVitrína na stenu so sklom Vigo 180 - čierna / dub wotanVitrína na stenu so sklom Vigo 180 - čierna / dub wotan

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

CAMA MEBLE

CAMA MEBLE

Značka Cama Meble je synonymom kvality a detailného vypracovania. Nábytok tohto výrobcu dokáže vyhovieť každému vkusu, no najmä tým zákazníkom, ktorí hľadajú netradičné riešenie v interiéri. Široká škála výrobkov umožňuje zákazníkovi také vyskladanie nábytku, aby boli zachované všetky jeho požiadavky na vzhľad a funkčnosť nábytku. Bezchybné vypracovanie výrobkov Cama Meble z kvalitných materiálov je garantom jeho spoľahlivosti.

Spoločnosť Cama Meble pôsobí na trhu s nábytkom dlhé roky a zaoberá sa projektovaním, výrobou, predajom a veľkoobchodnou činnosťou, pričom od počiatku svojej činnosti získala silnú pozíciu na stredoeurópskom trhu s nábytkom. Spoločnosť počas rokov svojej existencie získala množstvo spokojných zákazníkov a aj na základe spätnej väzby od nich a ich požiadaviek ďalej projektuje, vyvíja, rozširuje svoju ponuku a zlepšuje kvalitu svojich výrobkov.

Spoločnosť sa pri tvorbe svojích produktov riadi najnovšími svetovými trendami tak, aby v kombinácii s funkčnosťou a komfortom prinášala na trh originálny vzhľad svojho nábytku. Rozmanitosť nábytku Cama Meble umožňuje vytvárať vysokú variabilitu rozloženia nábytku vo veľkých, ale aj malých interiéroch.

Všetok nábytok Cama Meble je originálny a nesie patentovanú ochrannú známku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty