Vitrína Olje 1W1S - biela
Vitrína Olje 1W1S - biela
Máte radi voľný, pokojný a romantický štýl bývania? Kolekcia OLJE v provensálskom dizajne prinesie do vášho domova príjemnú a harmonickú atmosféru. Tento elegantný nábytok dokáže zaujať každú návštevu a zároveň vytvoriť útulné prostredie vo vašej domácnosti. Vďaka širokej ponuke jednotlivých komponentov môžete kolekciu využiť nielen v obývacej izbe, ale aj v spálni, študentskej izbe či predsieni. Nábytok je vyrobený z laminovanej drevotriesky s odolnými ABS hranami a dvierkami z MDF, čo zaručuje pevnosť a dlhú životnosť. Nadčasové biele farebné prevedenie pôsobí sviežo a jednoducho sa kombinuje s ostatným zariadením interiéru. Vysoká vitrína OLJE 1W1S ponúka praktický úložný priestor v podobe štyroch políc, ktoré poskytujú dostatok miesta na uloženie rôznych predmetov či dekorácií. V spodnej časti sa nachádza zásuvka, ideálna na odloženie dokumentov alebo drobností, ktoré chcete mať vždy po ruke. Dvierka so sklenenou výplňou dodávajú vitríne elegantný vzhľad a zároveň umožňujú vystaviť vaše obľúbené predmety. Vitrína je vyrobená z laminovanej DTD, MDF a skla, má ABS hrany a je v bielom farebnom prevedení. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 65x37x200,6 cm, hrúbka materiálu je 1,6 cm, výška nožičiek 16 cm a výška jednotlivých políc 29,8 cm. Disponuje uzavretým úložným priestorom, policami a jednou zásuvkou. Vitrína sa dodáva bez LED osvetlenia, ktoré je však možné dokúpiť, a dodávaná je v demonte.
| Šírka | 65 cm |
| Hĺbka | 37 cm |
| Výška | 200.6 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 50.04 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1341 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Olje 1W1S |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | laminovaná DTD / MDF / sklo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | za príplatok |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty















