Vysoká kúpeľňová skrinka Jump - biela
Vysoká kúpeľňová skrinka Jump - biela
Vysoká skrinka JUMP predstavuje praktický a prehľadný úložný priestor, vďaka ktorému budete mať všetko potrebné v kúpeľni vždy po ruke. Vnútorné police umožňujú jednoduché usporiadanie vecí a pohodlný prístup k nim. Skrinka je jednodverová s univerzálnymi dvierkami. Je vyrobená z laminovanej drevotriesky v kombinácii s frézovanou MDF potiahnutou PVC fóliou a doplnená o ABS hrany. Farebné prevedenie je biele. Rozmery skrinky sú (ŠxHxV): 30x30x135 cm, pričom hrúbka materiálu sa pohybuje od 1,6 do 1,8 cm a hrany majú hrúbku 0,45 cm. Skrinka je vybavená policami s nosnosťou do 5 kg. Disponuje úchytkami z ocele v čiernom matnom prevedení a tichým dovieraním dvierok. Ide o závesný model s nastaviteľnou výškou. Vyznačuje sa moderným dizajnom a odporúča sa pripevniť ju k stene. Dodáva sa v demontovanom stave.
| Šírka | 30 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Výška | 135 cm |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 19.8 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0627 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Jump |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 5 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | lamínovaná drevotrieska / MDF s PVC / ABS hrany |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| ORIENTÁCIA | obojstranná |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | tichý domyk |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty















































