Záhradné lehátko Senator - žltá

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H):
60 x 154 cm
Záhradné lehátko SENATOR má konštrukciu z oceľových rúrok matnej farby s priemerom 19 mm a 25 mm a sedaciu časť zo vzdušnej a pevnej žltej sieťoviny Texteline 1x1. Lehátko je ideálne do záhrady, na terasu, do prírody, či na pláž. Vďaka rozkladacej funkcii do viacerých pozícií môže poslúžiť ako lehátko, ale aj kreslo. Lehátko je dodatočne vybavené mäkkým odnímateľným záhlavkom upevneným na elastickej gume, čo umožňuje jeho prispôsobenie podľa potreby užívateľa. Vďaka správnemu vykrojeniu čalúnenia lehátko po zložení možno veľmi jednoducho prenášať a dodatočné poistky zabraňujú prípadnému rozloženiu počas prepravy. Lehátko má celkovú šírku 60 cm, sedacia časť má šírku 46,5 cm, celkovú dĺžku v polohe ležmo 154 cm, výšku v polohe ležmo 26 cm, dĺžku v sede 120 cm, výšku opierok v sede 81 cm, rozmer opierok 48 x 6,5 cm, rozmer záhlavníkov 38 x 13 x 6 cm a rozmer po zložení 90 x 60 x 12 cm. Nosnosť lehátka je 80 kg.
Šírka60 cm
Hĺbka154 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA5 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESenator
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)80
FARBA (SLOVNE)žltá
PREVEDENIE POŤAHUžltá
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUTexteline 1x1
MATERIÁL (SLOVNE)kov / polyester
POŤAHOVÝ MATERIÁLsieťovina
DRUH KOVUoceľ
VÝHODY PRODUKTUopierka hlavy
FUNKCIA POLOHOVANIAáno
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVYnie
NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚKnie
RELAXAČNÁ FUNKCIAáno
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
OPIERKY RÚKáno
KOLIESKAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEv cene podhlavník
Zobraziť ďalšie parametre

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka