Záhradný fóliovník Felko Typ 1 200x300x200 cm - zelená
Záhradný fóliovník Felko Typ 1 200x300x200 cm - zelená
Záhradný fóliovník FELKO TYP 1 predstavuje praktické riešenie pre pestovanie rastlín v menších priestoroch. Poskytuje spoľahlivú ochranu pred nepriaznivým počasím a zároveň vytvára vhodné podmienky pre siatie aj zdravý rast plodín. Konštrukcia fóliovníka je vyrobená z pevnej ocele, ktorá je pozinkovaná a ošetrená proti korózii, čo zabezpečuje jej stabilitu a dlhú životnosť. Dopĺňa ju zelená PE fólia s mriežkovanou štruktúrou, ktorá prepúšťa dostatok svetla a zároveň je odolná voči dažďu, vetru aj UV žiareniu na úrovni 6 %. Fóliovník odolá vetru s rýchlosťou až do 40 km/h. Rozmery fóliovníka sú (ŠxHxV): 2x3x2 metre, pričom vnútorný priestor má rozmery (ŠxHxV): 1,99x2,93x1,98 m. Celková plocha na pestovanie je 6 m2. Oceľové rúrky majú priemer 24 mm a hrúbku 0,5 mm, pričom strecha unesie zaťaženie do 2 kg. Na zabezpečenie dostatočného vetrania je fóliovník vybavený šiestimi rolovacími oknami, ktoré sú doplnené sieťkami proti hmyzu. Vstup tvorí rolovacia dverová časť na zips, ktorú možno zafixovať pomocou pevného popruhu, čo umožňuje pohodlný pohyb aj s náradím alebo menším vozíkom. Horná časť konštrukcie obsahuje priečky a strešný rám, na ktorý je možné zavesiť kvetináče alebo iné pestovateľské doplnky. Celý fóliovník je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu priepustnosť svetla a efektívne využitie priestoru. Pre správne fungovanie je potrebné fóliovník ukotviť do zeme - ideálne vykopaním približne 20 cm hlbokého tunela, do ktorého sa fólia zakopáva alebo zasype štrkom. Súčasťou balenia sú aj zemné kotvy a upevňovacie lano, ktoré zvyšujú jeho stabilitu. Po skončení sezóny sa odporúča fóliu z konštrukcie odstrániť, aby sa predišlo jej poškodeniu. Dodáva sa v demonte je ideálnou voľbou pre pestovateľov, ktorí chcú mať vlastnú úrodu kvalitnej zeleniny a ovocia aj na menšej ploche.
| Dĺžka | 300 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Výška | 200 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0689 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18.4 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Felko Typ 1 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | mimo sezóny uschovať |
| HLAVNÁ FARBA | zelená |
| FARBA | zelená |
| HLAVNÝ MATERIÁL | fólia |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | pozinkovaná oceľ / PE |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty
















