Nachádzate sa tu

Výpredaj

Záhradný skleník k stene Glasshouse 190x130x205 cm - priehľadná

190 x 130 x 205 cm
269.00s DPH
224.17 € bez DPH
Skladom 3 ksZostávajú už len 3 ks
Predpokladaný termín doručenia utorok 13.06.2023
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: NABBI

Záhradný skleník k stene Glasshouse 190x130x205 cm - priehľadná

Záhradný skleník k stene GLASSHOUSE 190x130x205 cm sa stane praktickým pomocníkom na práce v lete vo Vašej záhrade, v ktorej budete tráviť väčšinu svojho času, starajúc sa o svoje sadenice, či kvitnúce rastliny. Skleník poskytne vynikajúce podmienky pre rast zeleniny či rastlín a pri zbere úrody a krásnych plodov budete milo prekvapení. O skvelú priepustnosť svetla sa postarajú steny skleníka vyrobené z polykarbonátu o hrúbke 4 mm. Pevnosť a stabilitu skleníka zabezpečuje pevný oceľový základ. Konštrukcia skleníka je vyrobená z hliníkového rámu. Výška skleníka je 195 cm a rozmer základne skleníka je (ŠxH): 130x190 cm. Maximálny komfort pri používaní zabezpečujú ľahké posuvné dvere, správna výška skleníka a o správne odvetranie, reguláciu tepla a cirkuláciu vzduchu sa postará praktické výklopné strešné okno. Správny odtok vody zabezpečujú žľaby. Zaobstarajte si tento skleník, ktorý môžete upevniť kdekoľvek k stene a tešiť sa z úrody a plodov, ktoré si v ňom dopestujete. Ochráňte svoje ovocie či zeleninu pred rôznymi postrekmi, škodcami či iným nepriaznivým vplyvom, so skleníkom Glasshouse vo svojej milovanej záhrade.
Parametre
Dĺžka190 cm
Šírka130 cm
Výška205 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA25 kg
ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA20 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.215 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEGlasshouse
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBApravidelne ošetrovať
HLAVNÁ FARBAčíra
FARBApriehľadná
HLAVNÝ MATERIÁLpolykarbonát
MATERIÁLpriehľadný polykarbonát / hliník / oceľ
Zobraziť ďalšie parametre
Záhradný skleník k stene Glasshouse 190x130x205 cm - priehľadnáZáhradný skleník k stene Glasshouse 190x130x205 cm - priehľadnáZáhradný skleník k stene Glasshouse 190x130x205 cm - priehľadná

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín