Závesné hojdacie kreslo Bahamas - hnedý ratan / zelená poduška

189.00
Bez DPH: 157.50
➤ Skladom
Značka:
NABBI
Doručenie:
do pondelka 27.05.2019 máte doma
Cena dopravy:
5.00 € - pri nákupe nad 500 € doprava zadarmo
Záruka:
24 mesiacov
Rozmery (Š x H x V):
102 x 102 x 196 cm
Varianty:
Závesné hojdacie kreslo Bahamas - hnedý ratan / zelená poduškaZávesné hojdacie kreslo Bahamas - sivý ratan / sivá poduškaZávesné hojdacie kreslo Bahamas - sivý ratan / čierna poduškaZávesné hojdacie kreslo Bahamas - sivý ratan / zelená poduška
Množstvo:

Závesné hojdacie kreslo BAHAMAS s mohutnou oceľovou konštrukciou s epoxidovou úpravou. Výplet z plochého umelého ratanu, vrátane podušky (100% polyester). Umelý ratan je syntetické polyetylénové (PE) vlákno, vyznačujúce sa pevnosťou, nízkou hmotnosťou, pružnosťou a teda vynikajúcou odolnosťou voči ohybu. Slnečné žiarenie mu neškodí, nehromadí sa na ňom prach (minimum pórov). Záhradný nábytok z umelého ratanu má konštrukciu z hliníka, ktorý je nepodlieha korózii. Životnosť hliníkovej konštrukcie je vynikajúca, preto si záhradný nábytok vyrobený z umelého ratanu a hliníku vyžaduje iba minimálnu pozornosť. Čistenie ratanu je jednoduché, stačí mokrá handrička alebo môžete použiť aj vysokotlakový prístroj. Rozmer sedadla (ŠxHxV): 86 x 65 x 122 cm, výška konštrukcie 196 cm, priemer podstavca 102 cm. Dodávaná vo farbe hnedý ratan / zelená poduška. Nosnosť hojdačky 130 kg.

Šírka102 cm
Hĺbka102 cm
Výška196 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA29.3 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.45 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA3 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEBahamas
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)130
FARBA (SLOVNE)hnedá / zelená
PREVEDENIE POŤAHUzelená
MATERIÁL (SLOVNE)umelý ratan / oceľ / hliník / polyester
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
DRUH LÁTKYpolyester
DRUH KOVUoceľ
DRUH UMELÉHO RATANUpletený
VÝHODY PRODUKTUmohutná oceľová konštrukcia
DOPLNKOVÉ VANKÚŠEnie
PRE POČET OSÔB1
Zobraziť ďalšie parametre

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka