Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Bridget 160 - sivá
Čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom Bridget 160 - sivá
Zariaďte si svoje kráľovstvo oddychu a ničím nerušeného spánku, s pohodlnou a dokonalou čalúnenou manželskou posteľou, s úložným priestorom BRIDGET 160. Vďaka svojej elegancii a nadčasovému farebnému prevedeniu sivá sa bude nádherne vynímať v každej spálni. Posteľ disponuje praktickým úložným priestorom, ku ktorému sa dostanete zodvihnutím ložnej plochy a bez problémov do neho uložíte posteľnú bielizeň, vankúše, deky či iné sezónne prádlo. Čalúnená je jemnou látkou a stojí na štyroch chrómových nožičkách, ktoré zabezpečujú správne odvetrávanie postele. Čelo postele je doplnené dvomi všitými vankúšmi, čo robí posteľ ešte honosnejšou. Celkové rozmery postele sú (ŠxHxV): 175x230x97 cm a je dodávaná v demonte. Posteľ je dodávaná bez matraca. Doprajte si kvalitný spánok s Bridget 160, ktorá je zárukou a štartom úspešného dňa.
| Šírka | 175 cm |
| Hĺbka | 230 cm |
| Výška | 97 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.756 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 75 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA DODÁVATEĽA | 73.5 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bridget 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| HLAVNÁ FARBA | sivá |
| FARBA | sivá |
| HLAVNÝ MATERIÁL | látka |
| MATERIÁL | látka |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieHALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis














