Detský záhradný set Frog - zelená

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
105 x 105 x 125 cm

Detský záhradný set FROG rozveselí očičká každého dieťata. Doprajte Vašim ďeťom svoje miestečko oddychu a pokoja v teplých letných dňoch na záhrade, prípadne im doplňte detský kútik touto originálnou zostavou. Detský záhradný set v zelenom prevedení s motívom "žabka" pozostáva zo stolíka s rozmermi (š x h v) 50 x 50 x 49 cm, dvoch skladacích stoličiek s rozmermi (š x h x v) 38,5 x 36 x 50 cm a slnečníka s rozmermi (š x h x v) 105 x 105 x 125 cm. Kreslá sú vyrobené z kovovej rúrkovej konštrukcie s priemerom 13 mm (hrúbka steny 0,6 mm) a sedacej časti vyrobenej z polyesteru (210D). Stabilitu slnečníka s priemerom 105 cm zabezpečuje jeho pevná kovová konštrukcia z rúrok s priemerom 22 mm (hrúbka steny 1,9 mm) a cloniacej plochy pozostávajúcej z polyesteru (170T). Plastový stolík so stredovou dierou pre slnečník stojí na pevných rúrkových nožičkách o priemere 19 mm (hrúbka 0,6 mm). Maximálne zaťaženie stoličky prestavuje 30 kg.

Šírka105 cm
Hĺbka105 cm
Výška125 cm
VÁHA S OBALOM INTERNÁ4.3 kg
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA4.5 kg
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.042 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIEFrog
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBAutierať navlhko
MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG)30
FARBA (SLOVNE)zelená
MATERIÁL (SLOVNE)kov / plast / látka
DRUH LÁTKYpolyester
VÝHODY PRODUKTUskladateľné stoličky, v cene slnečník
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
PRE POČET OSÔB2
Zobraziť ďalšie parametre
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Slávka
14.06.2018
5
Sme veľmi spokojný s tovarom, hlavne naše deti ktoré si okamžite obľúbili tento záhradný set. Maximálna spokojnosť
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka