Drevený box na hračky Bolis - biela
Drevený box na hračky Bolis - biela
Viacúčelový drevený box BOLIS je praktický a zároveň štýlový doplnok do detskej izby. Je vyrobený z kombinácie masívneho borovicového dreva a MDF, pričom jeho biele prevedenie sa ľahko zladí s rôznymi typmi interiéru. Ponúka dostatok priestoru na uloženie hračiek, kníh, školských potrieb či sezónnych prikrývok, čím pomáha udržiavať poriadok a zlepšuje organizáciu v miestnosti. Rozmery boxu sú (ŠxHxV): 60x38x42 cm, jeho maximálna nosnosť je 50 kg a hmotnosť dosahuje 8,8 kg. Hrúbka použitého materiálu je 1 cm, čo prispieva k jeho stabilite a odolnosti. Praktické sklápateľné veko s výrezmi po bokoch umožňuje jednoduché otváranie aj pohodlné premiestňovanie. Box je multifunkčný pomocník vhodný najmä do detských izieb, kde pomáha udržiavať veci prehľadne uložené. Spĺňa európske bezpečnostné normy EN 71, takže je bezpečný pre používanie, avšak nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Produkt sa dodáva v demonte a je určený na jednoduchú montáž.
UPOZORNENIE:
Nevhodné pre deti do troch rokov. Nebezpečenstvo pomliaždenia pohyblivým vekom výrobku. NEUMIESTŇUJTE tento výrobok do blízkosti okna, pretože ho môže dieťa použiť ako schodík a vypadnúť z okna. Len na použitie v interiéri.
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 38 cm |
| Výška | 42 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 9.1 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0371 m3 |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bolis |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 50 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | masívne borovicové drevo / MDF |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| VÝHODY PRODUKTU | výrezy po bokoch |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | sklápateľné veko |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

















