Regál Trinis - biela
Regál Trinis - biela
Regál TRINIS je praktickým riešením pre prehľadné usporiadanie vecí v detskej izbe aj v iných častiach domácnosti. Vďaka kompaktným rozmerom (ŠxHxV): 120,5x30x90 cm sa hodí aj do menších priestorov, kde ponúka dostatok miesta na uloženie hračiek, kníh, školských potrieb či rôznych drobností. Vyrobený je z kvalitnej DTD s hrúbkou 1,5 cm v bielom farebnom prevedení, ktoré pôsobí čisto a ľahko sa kombinuje s ostatným zariadením. Celková nosnosť regála dosahuje 30 kg. Súčasťou organizéra je šesť plastových boxov v bielej farbe s rozmermi (ŠxHxV): 37,5x29x21,5 cm, pričom nosnosť každého boxu je 5 kg. Boxy sú ľahké, pevné a jednoducho udržiavateľné, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu aj pre deti. Trojposchodové usporiadanie v tvare pyramídy šetrí priestor a zároveň zabezpečuje dobrý prehľad o uložených veciach. Regál je viacúčelový a možno ho využiť na odkladanie hračiek, kníh alebo školských potrieb. Pomáha vytvárať poriadok a podporuje samostatnosť detí pri upratovaní. Stabilná konštrukcia v kombinácii s praktickými plastovými boxmi z neho robí funkčný doplnok do detskej izby. Produkt sa dodáva v demonte.
| Šírka | 120.5 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Výška | 90 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.109 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 29.17 kg |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Trinis |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | DTD / plast |
| VÝHODY PRODUKTU | trojposchodový |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 6 plastových boxov |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty































