Drevený záhradný set Terasso - agát

➤ Nedostupné
Značka:
NABBI
Rozmery (Š x H x V):
60 x 60 x 82 cm

Záhradný set TERASSO je rozkladacia zostava, ktorá pozostáva zo stolíka a dvoch stoličiek. Svojimi rozmermi šetrí miesto, preto sa hodí do menších priestorov. Rozmer stolíka je (ŠxHxV) 60x60x74 cm a stoličiek (ŠxHxV) 38x51x82 cm. Zostava je vyrobená z masívneho agátového dreva. Záhradný set Terasso je vhodné umiestniť do záhradných krytých plôch alebo na balkóny. Pri vhodnom ošetrení ho možno používať aj v exteriéri.

Šírka60 cm
Hĺbka60 cm
Výška82 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.1448 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA2 ks
VÁHA S OBALOM INTERNÁ15 kg
TYPOVÉ OZNAČENIETerasso
DODÁVA SAzmontované
MONTÁŽjednoduchá
ÚDRŽBApravidelne ošetrovať
FARBA (SLOVNE)agát
MATERIÁL (SLOVNE)agátové drevo
VÝHODY PRODUKTUskladateľný stôl aj stoličky
ROZKLADACIA FUNKCIAáno
PRE POČET OSÔB2
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
1 hodnotenie
5
Napíšte hodnotenie
51x
40x
30x
20x
10x
Tomi
09.06.2019
5
Super praktický, máme malý balkón takže ideál. Vyzerá rovnako dobre ako na fotkách, drevo je nejaké exotické takže by mal vydržať nejaké tie roky.
NABBI

NABBI

Ako dlhoročný predajca nábytku a doplnkov do domácnosti spolupracujeme s mnohými tuzemskými, ale aj zahraničnými dodávateľmi a výrobcami s cieľom priniesť našim zákazníkom výrobky s čo nalepším pomerom kvality, estetiky a cenovej úrovne. Preto sme sa rozhodli priviesť na trh vlastnú produktovú značku "nabbi" zaručujúci najlepší pomer kvality, úžitkových vlastností a priaznivej ceny pre našich zákazníkov.

Nami ponúkaný tovar s označením „nabbi“ zabezpečujeme u našich dodávateľov, alebo si ho nechávame vyrábať u našich zmluvných výrobcov vďaka čomu máme plne pod kontrolou kvalitu takto označených výrobkov. Darí sa nám tak udržiavať vysoký štandard kvality, neustále prinášať do našej ponuky tovar zodpovedajúci najnovším trendom v bývaní a spravovať si portfólio vlastných produktov keďže výrobu si riadime sami.

V produktovej rade „nabbi“, ktorú neustále rozširujeme, môžete nájsť sedacie súpravy a iný čalúnený nábytok, ľahší drevený nábytok, doplnky do interiéru a celé spektrum záhradného nábytku.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka