Dvojdverová komoda Sconto K1-2D-2S - dub sonoma

➤ Nedostupné
Značka:
EXTOM
Rozmery (Š x H x V):
74 x 35 x 85 cm
Dvojdverová komoda SCONTO K1-2D-2S v prevedení dub sonoma sa vyrába vo viacerých farebných vyhotoveniach a z vysokokvalitnej laminovanej DTD najvyššej akosti. Komoda obsahuje 2 zásuvky a možno ju využiť ako skrinku na topánky.
Šírka74 cm
Hĺbka35 cm
Výška85 cm
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA30 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA1 ks
TYPOVÉ OZNAČENIESconto K1-2D-2S
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
FARBA (SLOVNE)dub sonoma
PREVEDENIE S LESKOMnie
MATERIÁL (SLOVNE)laminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotili 3 zákazníci
3 hodnotenia
5
Napíšte hodnotenie
53x
40x
30x
20x
10x
Lujza
11.01.2016
5
Rýchle dodanie, spoľahlivosť, cena super.
Noro
11.01.2016
5
Najlepšia cena.
Dávid M.
10.12.2015
5
Jednoduchá montáž
EXTOM

EXTOM

Spoločnosť Extom bola založená v roku 1996. Od tej doby neustále realizuje plán rozvoja formou distribúcie nábytku, dvíhania obchodnej kultúry a kvality služieb s konečným cieľom vybudovať kvalitnú predajnú sieť po celej Európe, čo sa jej patrične darí napĺňať. Medzi hlavné nástroje na dosiahnutie tohto cieľa patria dobré produkty, zákaznícky servis, vysoká kvalita, rýchle a spoľahlivé informácie a prednostné logistické riešenia.

Po takmer dvadsiatich rokoch existencie tejto firmy, môžu jej predstavitelia s hrdosťou povedať, že zákazníci s ktorými spolupracujú sú nadmieru spokojní, nie len so širokou škálou ponuky nábytku ale aj s kvalitou výberu zamestnancov, ktorý vedia efektívne a rýchlo poradiť, čo taktiež prispieva k zlepšovaniu spolupráce.

Nábytkárska firma Extom ponúka systémový nábytok do obývacej izby, spálne, detskej izby, ponúka taktiež predsiene, komody a moderný kuchynský nábytok. Svoju ponuku neustále obohacuje v spolupráci s najlepšími dizajnérskymi tímami, aby mohla uspokojiť potreby súčasných ale aj budúcich zákazníkov. Spôsob balenia tovaru podlieha najprísnejším kritériám pre kvalitu a bezpečnosť dopravy k zákazníkom.

Zobraziť produkty

Prečo nakúpiť u nás?

TOP ceny v SR
Stovky spokojných zákazníkov
Rýchly dovoz tovaru
30 dní na vrátenie tovaru

Alternatívne produkty

Splátková kalkulačka