Jedálenská stolička K213 - cappuccino
48 x 60 x 104 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: HALMAR
Jedálenská stolička K213 - cappuccino
Jedálenská stolička K213 je čalúnená ekokožou vo farbe cappuccino. Ekokoža vyniká jednoduchou údržbou a odolnosťou voči oderu. Stolička disponuje vzhľadom, ktorý vás neomrzí a pohodlím, ktoré si zamilujete. Výrazným dizajnovým prvkom je jej vysoké a predĺžené operadlo. Konštrukcia je vyrobená z ocele vo farbe chrómu. Jedálenskú stoličku K213 je vhodné umiestniť do moderne zariadenej jedálne alebo kuchyne. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 48x60x104 cm. Výška sedenia je 45 cm a hĺbka sedenia je 44 cm. Nosnosť stoličky je 100 kg.
Parametre
| Šírka | 48 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 104 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 2 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 8.7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.108 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | K213 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 43 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 44 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| HLAVNÁ FARBA | béžová |
| FARBA | cappuccino |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | ekokoža |
| MATERIÁL | ekokoža / chrómovaná oceľ |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH KOVU | oceľ |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
80%
peter, Dolny Kubin
29.05.2020
drahsia ale kvalitna
- kvalitna
- pohodlna
HALMAR
Spoločnosť Halmar je dovozca a distribútor nábytku od výrobcov z celého sveta, ale taktiež ponúka výrobky domácich stredoeurópskych výrobcov. Má viac ako 1000 veľkoobchodných odberateľov v predovšetkým Poľsku a viac ako 100 zahraničných zákazníkov.
Halmar pôsobí na trhu od roku 1989, má potrebné znalosti, skúsenosti a logistické priestory o rozlohe viac ako 14 000 metrov štvorcových.
Hlavnými prednosťami spoločnosti Halmar ako distribútora nábytku sú:
- atraktívne ceny
- široký sortiment
- veľká distribučná sieť po celej strednej Európe
- efektívny predajný servis
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín
Alternatívne produkty
Jedálenská stolička Coleta Nova - béžová / strieborná
41 x 49 x 96 cm
28.00 €
Skladom >5 ksSkladom >5 ks
Výpredaj
Jedálenská stolička K285 - béžová
56 x 49 x 85 cm
82.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Jedálenská stolička Toledo - dub medový / béžová
51 x 55 x 82 cm
145.00 €
Skladom u dodávateľa >5 ksSkladom u dodávateľa >5 ks
Výpredaj
Jedálenská stolička Toledo 2 - dub medový / béžová
57 x 56 x 86 cm
155.00 €
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Výpredaj















