Jedálenský set Sendo 1+4 - buk prírodný
Jedálenský set Sendo 1+4 - buk prírodný
Jedálenský set SENDO 1+4 ponúka praktické a štýlové riešenie pre každodenné stolovanie s rodinou či priateľmi. Vďaka svojmu jednoduchému, minimalistickému vzhľadu v prírodnom bukovom odtieni sa ľahko hodí do každej jedálne a navodí príjemnú, útulnú atmosféru. Set je vyrobený z kombinácie kovovej konštrukcie a MDF materiálu použitého na stolovej doske aj sedákoch stoličiek. Obsahuje elegantný obdĺžnikový stôl a štyri stoličky s moderným tvarom operadiel, ktoré dodajú interiéru štýlový vzhľad. Konštrukcia je z kovu a MDF, farebné prevedenie je buk prírodný. Rozmery stola sú (ŠxHxV): 110x70x75,5 cm, pričom hrúbka dosky je 1,5 cm. Stoličky majú rozmery (ŠxHxV): 42,5x46x85 cm, výška sedu je 45 cm a hĺbka sedu 38 cm. Nosnosť stola je 20 kg a každá stolička unesie maximálne 90 kg. Set pozostáva z jedného stola a štyroch stoličiek, je vhodný pre štyri osoby, má moderný dizajn a dodáva sa v demontovanom stave.
| Šírka | 110 cm |
| Hĺbka | 70 cm |
| Výška | 75.5 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 29.2 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.136 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Sendo 1+4 |
| ŠÍRKA SEDADLA (CM) | 42,5 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | ďalšie farby |
| FARBA | buk prírodný |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| PRE POČET OSÔB | 4 |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty






















