Nachádzate sa tu

Rohový jedálenský set ZKU-01/A L/P - jelša / šenil monaco

155 x 120 x 88 cm
429.00s DPH
357.50 € bez DPH
Skladom 1 ksZostáva už len 1 ks
Predpokladaný termín doručenia piatok 02.06.2023
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Rohový jedálenský set ZKU-01/A L/P - jelša / šenil monaco

Rohový jedálenský set so stoličkami ZKU-01/A L/P sa skladá z lavice, stola a dvoch stoličiek. Rohová lavica na sedenie s rozmermi 155 x 120 x 88 cm (ŠxHxV) je veľmi stabilná a odolná, vyrobená z dreva jelša a čalúnený sedák z kvalitnej látky Monaco. Jedálenský stôl je svojimi rozmermi 100 x 60 x 72 cm (ŠxHxV) určený pre 4 osoby. Stolička má sedák, ktorý je vyrobený tiež z kvalitnej látky Monaco a má rozmer 40 x 43 x 95 cm (ŠxHxV). Roh lavice je univerzálny, je preto možné ho zmontovať s ľavou alebo pravou orientáciou.
Parametre
Šírka155 cm
Hĺbka120 cm
Výška88 cm
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA4 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA57 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEZKU-01/A L/P
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAjelša
DOPLNKOVÁ FARBAbéžová
FARBAjelša / monaco
PREVEDENIE POŤAHUbéžová
OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHUmonaco
POŤAHšenilová látka
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
DOPLNKOVÝ MATERIÁLlátka
MATERIÁLDTD / šenil
POŤAHOVÝ MATERIÁLlátka
VÝHODY PRODUKTUúložný priestor
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB4
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEobojstranný roh
Zobraziť ďalšie parametre
Rohový jedálenský set ZKU-01/A L/P - jelša / šenil monacoRohový jedálenský set ZKU-01/A L/P - jelša / šenil monacoRohový jedálenský set ZKU-01/A L/P - jelša / šenil monacoRohový jedálenský set ZKU-01/A L/P - jelša / šenil monacoRohový jedálenský set ZKU-01/A L/P - jelša / šenil monacoRohový jedálenský set ZKU-01/A L/P - jelša / šenil monaco
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Barbara, male borove
27.12.2019
5
pohodlny je aj dost priestranny vojdeme tak aj s detmi
  • priestranny
  • za dobru cenu
  • nemam

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín