Nachádzate sa tu

Kancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / biela

637.00s DPH
530.83 € bez DPH
Varianty:
Kancelárska zostava Johan 2 New - kraft dunkel / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - biela
Skladom 4 ksZostávajú už len 4 ks
Predpokladaný termín doručenia štvrtok 29.02.2024
Doprava 7.90 €
Množstvo:
Kúpiť na splátky
Záruka 24 mesiacov
Značka: KONDELA
NÁKUPNÝ PORADCA:

Kancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / biela

Spríjemnite si chvíle v práci s modernou kancelárskou zostavou JOHAN 2 NEW. Súčasné požiadavky na poriadnu kanceláriu kladú dôraz na flexibilitu, vzdušnosť, funkčnosť a správne zvolené farby. Upriamte svoju pozornosť na elegantný dizajn a krásne čisté línie. Jednotná farebná téma dub sonoma s kombináciou bielej pôsobí usporiadane, čisto a príťažlivo. Vyrobená je z DTD (drevotriesková doska) laminovanej. Kompletná ponuka nábytku pre Vašu kanceláriu od skríň, písacích stolov a regálov až po úschovné kontajnery. Je to kvalitný slovenský výrobok. Kancelárska zostava Johan 2 New sa skladá z písacieho stolíka s vysúvacou časťou na klávesnicu, písacieho stola, z rohového stolíka, nízkeho a vysokého regála, z kontajnera na kolieskach a z policovej skrine, ktoré stačia na kompletné zariadenie kancelárie. Rozmery písacieho stola sú (ŠxHxV): 150x67,5x73,5 cm. Rozmery písacieho stolíka s vysúvacou časťou sú (ŠxHxV): 100x67,5x73,5 cm. Rozmery rohového stolíka sú (ŠxHxV): 67,5x67,5x73,5 cm. Rozmery kontajnera sú (ŠxHxV): 39x40,5x55 cm. Rozmery nízkeho regála sú (ŠxHxV): 72,5x33,8x115,5 cm. Rozmery z vysokého regála sú (ŠxHxV): 72,5x33,8x186 cm. Rozmery skrine sú (ŠxHxV): 72,5x33,8x186 cm a hrúbka materiálu je 1,6 - 2,2 cm. Nosnosť písacích stolov a kontajnera je 10 kg. Sektor je vyrobený z kvalitnej DTD laminovanej s ABS hranami a je dodávaný v demonte.
Parametre
KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA1 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA187 kg
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA10 ks
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.3791 m3
TYPOVÉ OZNAČENIEJohan 2 New
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub sonoma
FARBAdub sonoma / biela
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
MATERIÁLlaminovaná DTD
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUlaminovaná DTD
OSVETLENIEnie
VÝHODY PRODUKTUslovenský výrobok
FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIAnie
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIEABS hrany
Zobraziť ďalšie parametre
Kancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / bielaKancelárska zostava Johan 2 New - dub sonoma / biela

K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.

Napíšte hodnotenie

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

KONDELA

KONDELA

Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.

V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a  iného nábytku.

V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty