Konferenčný stolík (2 ks) Enisol - biela / chróm
Konferenčný stolík (2 ks) Enisol - biela / chróm
Moderný konferenčný stolík ENISOL má jednoduchý a minimalistický dizajn, ktorý sa hodí aj do klasickej domácnosti. Rozmery väčšieho stolíka sú (ŠxHxV): 75x75x37 cm a rozmery menšieho stolíka sú (ŠxHxV): 65x65x32 cm. Je vyrobený kombináciou MDF (drevovláknitá doska) s kovom, čo vytvára nadčasový dizajn stolíka. Farebné prevedenie dosky je v elegantnej a nadčasovej bielej. Kovová konštrukcia je chrómovaná. Je dodávaný v demonte, takže je potrebné ho poskladať.
| Šírka | 75 cm |
| Hĺbka | 75 cm |
| Výška | 37 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 17.7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.084 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Enisol |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biela / chróm |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| DOPLNKOVÝ MATERIÁL | kov |
| MATERIÁL | MDF / kov |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | slovenský výrobok, 2 ks v balení |
- prakticke riesenie
- dobra cena
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty














