Konferenčný stolík (2 ks) Lastro New - biely mramor / čierna
Konferenčný stolík (2 ks) Lastro New - biely mramor / čierna
Set konferenčných stolíkov LASTRO NEW prinesie do interiéru moderný vzhľad, eleganciu a praktické využitie v jednom. Dvojica okrúhlych stolíkov zaujme nadčasovým dizajnom s doskou z kamenného plátu v prevedení bieleho mramoru, ktorý pôsobí luxusne a štýlovo. Stabilitu zabezpečuje pevná kovová konštrukcia v čiernej farbe, ktorá celkový vzhľad dokonale dopĺňa. Set pozostáva z dvoch stolíkov rôznych veľkostí - väčší stolík má priemer 80 cm a výšku 45 cm, menší priemer 60 cm a výšku 37 cm. Praktickou výhodou je možnosť zasunúť menší stolík pod väčší, vďaka čomu ušetríte miesto a zároveň získate variabilné riešenie do obývačky či moderného apartmánu. Hrúbka kamennej dosky je 1 cm a maximálna nosnosť stolíkov dosahuje 30 kg. Moderný set dvoch kusov vynikne v každom priestore - či už pri sedačke, v oddychovej zóne alebo ako štýlový doplnok interiéru. Stolíky sú dodávané v demonte.
| Šírka | 60/80 cm |
| Hĺbka | 60/80 cm |
| Výška | 37/45 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 2 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 27.3 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0807 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Lastro New |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 60 - 80 |
| HĹBKA OD - DO (CM) | 60 - 80 |
| VÝŠKA OD - DO (CM) | 37 - 45 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biely mramor / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | kameň |
| MATERIÁL | kamenný plat / kov |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty


























