Konferenčný stolík (2 ks) Mabuz New - biely mramor / biela / zlatá
Konferenčný stolík (2 ks) Mabuz New - biely mramor / biela / zlatá
Kolekcia MABUZ NEW predstavuje dokonalú kombináciu elegancie a originálneho dizajnu. Set dvoch konferenčných stolíkov v okrúhlom prevedení dokáže štýlovo doplniť každý interiér a dodať mu jedinečný charakter. Stolíky sú vyrobené z brúseného kameňa v dekore bieleho mramoru, čo im dodáva luxusný vzhľad. Stabilitu zabezpečuje pevná kovová noha v tvare zvonu v bielej farbe, ktorú vkusne dopĺňa zlatý dekoratívny pásik. Tento moderný a štýlový set pozostáva z dvoch stolíkov rôznych rozmerov - väčší má priemer (PxV): 80 cm a výšku 42 cm, menší priemer (PxV): 60 cm a výšku 50 cm. Hrúbka stolovej dosky je 1 cm a maximálna nosnosť dosahuje 30 kg. Stolíky sa dodávajú v demonte a predstavujú originálny doplnok, ktorý pozdvihne úroveň každej miestnosti.
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 42/50 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.1942 m3 |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32.3 kg |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mabuz New |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 30 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| FARBA | biely mramor |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| HLAVNÝ MATERIÁL | kameň |
| MATERIÁL | brúsený kameň / kov |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | zlatý dekoratívny pásik |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty






































