Konferenčný stolík Axen - biela imitácia mramoru / čierna
Konferenčný stolík Axen - biela imitácia mramoru / čierna
Konferenčný stolík AXEN zaujme už na prvý pohľad svojím elegantným a luxusným vzhľadom. Má elipsovitú vrchnú dosku z bielej bridlice s imitáciou mramoru, ktorá pôsobí moderne a nadčasovo. Doska s hrúbkou 1 cm stojí na pevnej oceľovej konštrukcii v čiernej farbe s hrúbkou ocele 0,1 cm. Z jednej strany je podstava doplnená pevným prvkom a z druhej strany výraznou lesklou guľou, ktorá dotvára jeho originálny charakter. Stolík má rozmery (ŠxHxV): 130x70x41 cm a vďaka nosnosti až 100 kg ponúka nielen atraktívny dizajn, ale aj praktickú stabilitu. Čierny lesklý spodok zvýrazňuje luxusný dojem a robí z Axenu-u výnimočný kúsok, ktorý vynikne v každej modernej obývačke. Stolík sa vyznačuje moderným, štýlovým a nadčasovým dizajnom a je dodávaný v demonte pre jednoduchšiu manipuláciu.
| Šírka | 130 cm |
| Hĺbka | 70 cm |
| Výška | 41 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 54.7 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.2652 m3 |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Axen |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 100 |
| HLAVNÁ FARBA | biela |
| DOPLNKOVÁ FARBA | čierna |
| FARBA | biela imitácia mramoru / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL | bridlica / oceľ |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieKONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty



















