Kúpeľňová skrinka so zrkadlom Mouro 60 - dub zlatý / čierna
Kúpeľňová skrinka so zrkadlom Mouro 60 - dub zlatý / čierna
Kúpeľňová skrinka so zrkadlom MOURO 60 je praktickým doplnkom do modernej kúpeľne. Ponúka úložný priestor v podobe vnútorných políc, vďaka ktorým budete mať kozmetiku a hygienické potreby vždy prehľadne usporiadané. Zrkadlo s brúsenými hranami opticky zväčšuje priestor a zároveň dodáva interiéru elegantný vzhľad. Skrinka je jednodverová a vybavená tichým domykom pre pohodlné a tiché používanie. Vyrobená je z kvalitnej melamínovej drevotriesky s ABS hranami a skleneným zrkadlom. Farebné prevedenie dub zlatý v kombinácii s čiernou pôsobí štýlovo a nadčasovo. Skrinka má rozmery (ŠxHxV): 60x15x72 cm, hrúbka materiálu je 1,6 cm a ABS hrán 0,45 cm. Police majú nosnosť do 5 kg. Závesné prevedenie umožňuje nastavenie výšky podľa potreby. Pre vyššiu stabilitu odporúčame skrinku pripevniť k stene. Dodáva sa v demonte.
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 15 cm |
| Výška | 72 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0448 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| KUSOV V BALENÍ DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 15.5 kg |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Mouro 60 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| MAXIMÁLNE ZAŤAŽENIE (KG) | 5 |
| HLAVNÁ FARBA | dub |
| FARBA | dub zlatý / čierna |
| HLAVNÝ MATERIÁL | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL | melamínovaná drevotrieska / ABS hrany / sklo |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | nie |
| UMÝVADLO | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | tichý domyk |
K tomuto produktu ešte nebolo písané žiadne hodnotenie.
Napíšte hodnotenieNajčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar
KONDELA
Spoločnosť KONDELA s.r.o. je slovenská obchodná spoločnosť so zameraním na veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a bytovými doplnkami s pôsobnosťou na slovenskom trhu od roku 1992 a českom trhu od roku 2006, pričom k dnešnému dňu sa radí medzi najväčšie firmy v tejto oblasti u nás.
V ponuke nábytku značky Kondela nájde zákazník širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, avšak veľmi silnou stránkou tejto spoločnosti je predovšetkým oddelenie čalúneného nábytku, tj. čalúnené sedacie súpravy v látke aj koži a viacfunkčné pohovky zaujímavé predovšetkým pre mladé rodiny v zaujímavom dizajne a atraktívnej cene. Okrem uvedeného sortimentu sa však v ponuke spoločnosti nachádza aj množstvo kuchynského, jedálenského, obývacieho, spálňového a iného nábytku.
V záujme dosiahnutia a udržania kvality je spoločnosť certifikovaná štandardom ISO 9001.
Zobraziť produkty

























