Nachádzate sa tu

Malý jedálenský set Bond - craft biely / béžová ekokoža

75 x 75 x 75 cm
Záruka 24 mesiacov
Značka: MEBLOCROSS
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x

Malý jedálenský set Bond - craft biely / béžová ekokoža

Menší jedálenský set BOND je možné zakúpiť ako zostavu, ktorá pozostáva z dvoch lavíc, dvoch taburetiek a jedálenského stola. Jedálenský stôl BON-04 sa skladá zo stabilnej štvorcovej podstavy a robustnej nohy, na ktorej je vrchná štvorcová doska. K stolu je možné pohodlne usadiť štyroch ľudí a je vhodný na každodenné stolovanie, či už vo veľkej alebo malej jedálni. Rozmery stola (ŠxHxV): 75x75x75 cm. Lavica BON-02 je veľmi stabilná a odolná. Na pevnej konštrukcii tvorenej dvomi robustnými nohami má upevnený jeden sedák a opierku chrbta. K stolu zostavy sa zmestia dve takéto lavice a dve taburetky. Rozmery lavice (ŠxHxV): 75x43x83 cm. Na pevnej konštrukcii taburetiek BON-06 tvorenej dvomi robustnými nohami je upevnený sedák. Rozmery taburetky (ŠxHxV): 60x38x48 cm. Prvky setu sú vyrobené z kvalitnej, laminovanej DTD v hrúbke 16 mm a 25 mm. Ako bonus sú hrany obohatené o úpravu ABS, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu, vlhkosti a udržuje stálosť farieb. Zostava je vyrobená vo farebnom prevedení craft biely, pričom na výber sú aj iné prevedenia a sedáky sú čalúnené kvalitným materiálom ekokožou vo farbe béžová, pričom k dispozícii sú aj iné farby. Zostavu BOND je vhodné umiestniť do malých a stredne veľkých kuchýň a svojim dizajnom skvele zapadne do každého štýlu kuchyne. S jedálenským setom BOND zažijete potešenie z jedla viac ako inokedy predtým a stane sa pre Vás miestom, kde si budete vychutnávať nie len jedlo, ale aj atmosféru jedálne.
Parametre
Šírka75 cm
Hĺbka75 cm
Výška75 cm
OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA0.2562 m3
POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA9 ks
VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA93 kg
TYPOVÉ OZNAČENIEBond
DODÁVA SAv demonte
MONTÁŽvyžaduje zručnosť
ÚDRŽBAutierať navlhko
HLAVNÁ FARBAdub
DOPLNKOVÁ FARBAbéžová
FARBAcraft biely / béžová ekokoža
PREVEDENIE POŤAHUbéžová
PREVEDENIE S LESKOMnie
HLAVNÝ MATERIÁLaglomerovaný materiál
DOPLNKOVÝ MATERIÁLekokoža
MATERIÁLDTD / ekokoža
POŤAHOVÝ MATERIÁLekokoža
DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLUDTD
VÝHODY PRODUKTUABS hrany
ROZKLADACIA FUNKCIAnie
PRE POČET OSÔB4
Zobraziť ďalšie parametre
Malý jedálenský set Bond - craft biely / béžová ekokožaMalý jedálenský set Bond - craft biely / béžová ekokoža
100%
Priemerné hodnotenie
Hodnotil 1 zákazník
5star1x
4star0x
3star0x
2star0x
1star0x
100%
Zdenka Solejová
02.02.2020
5
Akurátna jedálenská zostava, super
  • Dobrá cena

Najčastejšie zakúpené príslušenstvo a podobný tovar

MEBLOCROSS

MEBLOCROSS

Firma Meblocross je rodinný podnik, ktorý je na trhu od roku 1984. Od začiatku založenia firma pracuje na svojom neustálom rozvoji, pričom jej hlavným cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov. Začiatky podnikania spočívali vo výrobe dosiek na krájanie mäsa, či vaľkanie cesta, vďaka ktorým si firma v tejto oblasti rýchlo vybudovala popredné miesto na trhu. V roku 1989 svoju výrobu obohatila o stolíky pod televízory a vďaka uznaniu odberateľov sa jej sortiment zakrátko rozšíril a uplatnil nie len na poľskom trhu, ale najmä na trhoch v zahraničí.

Dnes firma Meblocross ponúka viac ako 500 modelov nábytku, napríklad rôznr stojany, skrinky na akváriá, predsieňový nábytok, nábytok do kancelárií, obývačiek, kuchýň, či kúpeľní. Tento nábytok firma taktiež ponúka v pestrej škále farieb, ktorá umožňuje ich štylizáciu do každého interiéru.

V súčasnosti sa nábytok značky Meblocross predáva vo firemnej predajni vo Węgrowe, obchodoch s nábytkom na celom území Poľska, ako aj v ďalších 30 štátoch sveta. Svojim zákazníkom ponúka politiku trvalo nízkych a konkurencieschopných cien, dodržiavanie termínov a flexibilitu dodávok. Pestrému a premenlivému vkusu zákazníkov sa firma snaží vyhovieť neustálym zavádzaním nových vzorov, pričom vychádza z analýz potrieb zákazníkov a najnovších trhových trendov.

Cieľom firmy Meblocross je, aby pri tomto tempe rozvoja je výrobky aj naďalej spĺňali očakávania odberateľov z estetického, kvalitatívneho, funkčného i ekonomického hľadiska.

Zobraziť produkty
Kvalitný zákaznícky servisNáš zákazník je na prvom mieste
Vrátenie tovaru do 30 dníMaximálne pohodlie pre vás
Top cenyU nás si vyberie každý
Tisícky tovaru skladomDoručenie už do 48 hodín

Alternatívne produkty